XVIII Niedziela Zwykła 2 VIII 2020 r. Odpust Porcjunkuli.
Dzisiaj o godz. 15.45. nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 . Przypominamy że dzisiaj można Uzyskać odpust Porcjunkuli – św. Franciszka, który związany jest z nawiedzeniem kościoła parafialnego i spełniania pozostałych warunków odpustu: Komunii św., modlitwy w intencjach Ojca Św. i wyzbycia się przywiązania do grzechu. Rozpoczyna się sierpień miesiąc tylu narodowych rocznic i miesiąc trzeźwości.
Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.
We wtorek św. Marii Jana Vianeya – kapłana z Ars – patrona proboszczów. Patronuje on również ks. Janowi Marszałkowi – ks. Jan sprawuje swoje Msze św. w domu ale pamiętajmy o nich w naszych modlitwach zwłaszcza w dniu imienin.
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.
W czwartek święto Przemienienia Pańskiego.
W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00. Ks. Krzysztof odwiedzi chorych w czwartek od godz. 9.00 a ks. proboszcz i ks. Łukasz w piątek od godz. 9.00.
W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek od 18.30 oraz w piątek od 18.00. Wyjazd do chorych o godz. 9.00 w piątek.
Dzisiaj rozpoczynamy zapisy na pielgrzymkę śladami Kardynała Wyszyńskiego i do krajów nadbałtyckich w dniach 6-11.10.2020 r.
Zapowiedzi.