W niedzielę 26 lipca 2020 r. po wszystkich Mszach Św. członkowie wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym wraz z ministrantami przeprowadzą zbiórkę pieniędzy do puszek na mającą powstać w jednym z pomieszczeń na parterze Domu Parafialnego – Przystań u św. Marcina. Będzie to rodzaj klubu/ świetlicy parafialnej,  dostępnej dla wszystkich parafian, nie tylko dla grup parafialnych, w której będzie można się spotkać na kawę czy herbatę. Przystań ma spełniać różne funkcje, w związku z tym planowana jest tam mała biblioteczka książek religijnych, dla młodzieży i dzieci – piłkarzyki i gry planszowe. Będzie to odpowiednie miejsce na organizację różnych kameralnych chrześcijańskich wydarzeń kulturalnych i ewangelizacyjnych. Całkowity dochód z przeprowadzanej zbiórki i wpłat na konto, którego numer jest na plakacie w gablocie, jest przeznaczony na zakup mebli i wyposażenia. Wspólnota Odnowy będzie rozprowadzać też ciasta jako cegiełki. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Wspólnoty Odnowy na Facebook-u i na plakatach.