Dzisiaj o godz. 15.30. nabożeństwo różańcowe.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie PO Akcji Katolickiej.

We wtorek dla chętnych spotkanie Odnowy w Duchu Świętym po mszy św. wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.

We czwartek (16.07) nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II.

W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca w najbliższą niedzielę (19.07) błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.

W zakrystii są do odebrania kasety z I komunii świętej prosimy uczynić to po mszach św.

Jest jeszcze 6 miejsc na pielgrzymkę do Gietrzwałdu we wrześniu 2020- zapraszamy zainteresowanych o kontakt.

W niedzielę, 26 lipca 2020 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce odbędzie się II Diecezjalne Spotkanie rodzin księży diecezjalnych i zakonnych, rodzin sióstr zakonnych i kleryków.  PROGRAM: 16.00 – Program słowno-muzyczny, 17.00 – MSZA ŚWIĘTA pod przewodnictwem abp. Adama Szala 18.00 – Agapa w Parku Pielgrzyma

Wybory prezydenckie – II tura. Zachęcamy do udziału wyborach prezydenckich. Każdy głos się liczy- traktujmy ten udział w wyborach jako wyraz naszej odpowiedzialności i miłości do naszej Ojczyzny Polski.