1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30.
  2. Od jutra Msze św. wieczorne w tygodniu o godz. 19.00 przez całe wakacje.
  3. Kancelaria parafialna w okresie wakacji czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30. Przypominam, że każdy ksiądz nie tylko proboszcz w kancelarii ma prawo i jest upoważniony do załatwiania wszystkich spraw kancelaryjnych. Nie ma zastrzeżonych spraw dla proboszcza.
  4. Jutro uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.30, 9.00 i 19.00. Składka jest przeznaczona na Stolicę Apostolska tzw. Świętopietrze.
  5. We wtorek zakończenia nabożeństw czerwcowych.
  6. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30, po Mszy św. Również w środę u Sióstr w kaplicy będziemy sprawować Mszę św. w intencji s. Haliny – dyrektor naszej Ochronki która obchodzi swoje imieniny.
  7. W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.  W sobotę przed Mszami św. rozważanie i modlitwy z racji I soboty.
  8. W piątek 3 lipca przypada Święto św. Tomasza, Apostoła.
  9. W związku z ulewnymi opadami deszczu w ostatnich dniach, w wielu miejscowościach Archidiecezji Przemyskiej doszło do powodzi i podtopień. Prosimy o solidarność i wsparcie dla poszkodowanych poprzez dołączenie do zbiórki do puszek, która zostanie przeprowadzona we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej w niedzielę  5 lipca 2020 r.
  10. W czasie wakacji aby przyspieszyć odprawianie Mszy św. pogrzebowych które czekają nieraz ponad rok – każdy z księży w czasie swojego urlopu odprawi po 15 intencji od uczestników pogrzebu. Będą to następujące msze św.za zmarłych: śp. Zygmunta Lorensa, śp. Tomasza Piękosia, śp. Janiny Nowak, śp. Janusza Zajdla, śp. Edwarda Bargiel, śp. Ks. Krzysztofa Pastuszaka. Ogłaszać intencje będziemy również tutaj w kościele a ks. odprawi je tam gdzie będzie przebywał w czasie urlopu.