Dzisiaj w naszej parafii I komunia dzieci o godz. 13.00 – Msza św. tylko dla nich i ich najbliższych. Choć nie będzie tzw. Białego Tygodnia zachęcamy dzieci komunijne by wraz z rodzicami w tygodniu przychodziły dziękować za dar I komunii w strojach Komunijnych.

Dzisiaj nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30. Codziennie nabożeństwa do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

W wtorek Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza po Mszy Św. wieczornej na swoje spotkanie po Mszy św. w kościele.

W środę narodzenie św. Jana Chrzciciela – pamiętajmy w modlitwie o śp. ks. Janie Szpunarze, w dniu Jego imienin. To także dzień imienin naszej Siostry Janiny- za którą będziemy się modlić w czasie Mszy św. u Sióstr Służebniczek.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.

W czwartek dzieci z Przedszkola SS. Służebniczek będą mieć msze św. dziękczynną za cały rok przedszkolny o godz. 15.00.

W piątek wspomnienie  św. Zygmunta Gorazdowskiego kapłana – pochodzącego z Sanoka a pracującego we Lwowie.

W piątek zakończenie roku szkolnego – ze względów bezpieczeństwa dzieci do szkoły przychodzą na wyznaczone godziny. Dlatego tez nie będzie wspólnego zakończenia roku szkolnego Msza św. Dzieci i młodzież zachęcamy aby przez cały tydzień skorzystały ze spowiedzi św. a w piątek rano (o godz. 7.00) i wieczór (o 18.00)  przyszły na Mszę św. podziękować Bogu za cały rok szkolny.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Edwarda Bargiel i śp. Janinę Nowak Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

Zgodnie z wytycznymi Sanepidu pogrzeby z ciałem zmarłego mogą się odbywać  w kaplicy cmentarnej z zachowaniem zasad odległości albo masek na twarzy.

Zapowiedzi.

Ogłoszenie o pielgrzymce do Częstochowy.  (szczegóły min. na plakatach) i Gietrzwałdu.

W piątek po Mszy św. spotkanie zapisanych na pielgrzymkę do Gietrzwałdu – ci którzy nie wpłacili zaliczki 100 zł, prosimy o jej wpłatę.

Podziękowanie ks. Krzysztofowi, rodzicom komunijnym. Serdeczne Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za dar nowy kielich który poświecimy w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.  Dziękuję również za pracę przy porządkach wokół kościoła, domu katechetycznego, w kościele, za dekorację kościoła, wraz z . S Janiną Ks. Krzysztofowi za przygotowywanie dzieci do I Komunii św. i dzisiejszej uroczystości, Siostrze Przełożonej – s. Organistce za śpiew z dziećmi, wszystkim za obecność i dar modlitwy. Zapraszam wszystkich chłopców aby zostali ministrantami a dziewczęta do naszej scholi parafialnej.