Dzisiaj procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.00. Nabożeństwo do Serca Jezusowego wraz z procesja. Po południu  nabożeństwa o 15.30 nie ma.

Procesje eucharystyczne wokół naszego kościoła, będą się odbywały codziennie o godzinie 18.00, przez całą tak zwaną Oktawę Bożego Ciała. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała wraz z błogosławieństwem dzieci i wianków. Niech nasz udział w tych procesjach będzie wyrazem naszej wiary i znakiem naszej miłości do Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

We wtorek będziemy również modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.

We wtorek spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym po Mszy św. wieczornej.

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego a po niej procesja.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP odpust  w Pustynach. Po Mszy św. wieczornej odnowienie aktu oddania parafii i rodzin naszej Parafii NMP.

W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Janusza Zajdel a jutro w Domaradzu o godz. 12.00 odbędzie się pogrzeb sp. Tadeusza Szafran z ul. Południowej.  Wieczne odpoczywanie….

Ogłoszenia komunijne:

W środę prosimy wszystkie dzieci komunijne wraz z jednym rodzicem na próbę spowiedzi i ustawienia na godz. 15.00

W piątek o godz. 15.30 – nabożeństwo pokutne dla dzieci i spowiedź I komunijna dzieci i ich rodzin.

W przyszłą niedziele o godz. 13.00 Msza św. komunijna dzieci z naszej parafii – zapraszamy na nią tylko dzieci komunijne i ich rodziny.

Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za wczorajsza pomoc w porządkach w kościele i wokół niego a także wokół wikarówki i domu katechetycznego. Dziękuję za liczne przybycie i sprawna organizację.

Informacja o naukach przedmałżeńskich.