Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny – niech będzie to zachętą w tym czasie do tego aby sięgnąć p Pismo św. – i medytować i modlić się nim w domu.

Dzisiaj nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.

W środę święto Katarzyny Sieneńkiej. – dziewicy i doktora Kościoła – patronki Europy.

W piątek 1 maja rozpoczynamy Nabożeństwa majowe – codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.

W piątek . św. Józefa Robotnika i I piątek miesiąca.

Nie będzie wyjazdu do chorych z racji I piątku – jeszcze obowiązuje nas zakaz.

Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00.

W piątek po Mszy św. i majówce spotkanie z trójkami rodziców klas III komunijnych aby ustalić nowy termin I komunii świętej gdyż w maju z uwagi na panującą epidemię się nie odbędzie.

Jednocześnie informujemy dzieci i rodziców klas IV rocznicowych, że w tym roku ze względu na pandemię  rocznicy I komunii nie będzie- zachęcamy dzieci i ich rodziców aby w maju dzieci przystąpiły do spowiedzi św. i komunii św. wraz z rodzicami i w ten sposób przeżyły rocznice I komunii św.

2 V w sobotę uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – porządek mszy św. niedzielny – uroczystość jest przeniesiona z racji niedzieli wielkanocnej. Prośmy Maryję nasza Królową o opiekę nad nami i ustanie epidemii. W sobotę o godz. 15.30 majówka i akt oddania parafii Niepokalanemu Sercu Maryi.

Msze św. 7.30- za śp. Józef Pelczar i za śp. Siostrę Danute Pelczar ( msze z 7.00). 11.00- + śp. Zygmunta Zajdel, 16.00 – + Kazimiery Lorens.

W przyszła niedziele  3 maja Niedziela Dobrego Pasterza – będzie to niedziela adoracyjna i już dzisiaj zapraszamy na Wieczór Chwały.

Podziękowania: Serdeczne Bóg zapłać wszystkim którzy pomogli zorganizować i brali udział w uroczystościach pogrzebowych śp. Ks. prałata Krzysztofa Pastuszaka. Dziękuję za dar modlitwy uczestniczących również przez internet. Polećmy śp. Ks. Krzysztofa Bożemu Miłosierdziu…..Wieczne odpoczywanie….

W naszym kościele na Mszach św. może być do 50 osób. Prosimy aby pojedynczo przystępować do komunii przy ołtarzach bocznych , jeśli jest 3 kapłanów to wtedy równie z i na srodku.