Ostatnie pożegnanie śp. ks. Prałata Krzysztofa Pastuszaka (eksporta) odbędzie się w środę 22 kwietnia. Rozpocznie się o 14.30 przewiezieniem ciała z cmentarza do naszego kościoła parafialnego. Msza Święta w Jego intencji odprawiona zostanie o godz. 15.00. Z uwagi na obowiązujące limity zapraszamy na nią mieszkańców Krościenka Wyżnego. ( również na polu będą włączone głośniki) – zachowajmy odstępy, jak również maseczki na twarzach. Ciało będzie wystawione po Mszy św. w kościele. Potem Msza św. o godz. 18.00 i możliwość modlitwy do godz. 21.00

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 23 kwietnia o godz. 11.00. Uczestniczyć w nim będzie Rodzina, przyjaciele oraz goście.

W czwartek kościół otwarty od porannej Mszy św. o godz. 7.00 do Mszy pogrzebowej.

Transmisje uroczystości poprzez stronę internetową https://stimotion.pl/kamery-live/religia/kroscienko2/ oraz parafialnego Facebooka.