1. Kończymy dzisiaj Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zachęcamy do podejmowania trzeźwości w naszych domach i parafii. Za ławkami są wyłożone Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Zachęcamy do zapoznania się z tym, co one proponują.
 2. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca. Zmiana Tajemnic różańcowych i Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas każdej Mszy świętej. Również dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 16.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00, zakończone Apelem Jasnogórskim. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na wieczór chwały od godz. 19.30 do godz. 21.00.
 3. Dzisiaj również Narodowy dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – pamiętajmy o tych którzy oddali swoje życie za naszą Ojczyznę a po wojnie byli prześladowani, zabijani i mieli zniknąć także z pamięci ludzkiej.
 4. Przeżywamy Wielki Post, który jest okazją do wyciszenia i otwarcia się na głos Boga. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym, które głosić będzie ks. Łukasz Mazur o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.
 5. We wtorek (03.03) spotkanie Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się w kościele. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz.17.00. Po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja pokutna. Zapraszamy  wszystkich chętnych,  którzy chcą w tym czasie Wielkiego Postu włączyć się w modlitwę zadośćuczynienia za grzechy!
 6. W środę (04.03) wspominamy św. Kazimierza Królewicza.
 7. W tym tygodniu także I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 9.00. Ks. Proboszcz swoich chorych odwiedzi w przyszły piątek. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy przed Mszą św. na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP i piętnastominutowe rozważanie. Rano rozpoczęcie modlitw o godz. 6.20 a wieczorem o godz. 16.20. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich, którzy chcą włączyć się w nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąc.
 8. W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Wszystkie dzieci zachęcamy do uczestnictwa w Gorzkich Żalach i Drogach Krzyżowych.
 9. W piątek o godzinie 7.30 i 17.00 odprawione zostanie Nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Po Nabożeństwach Dróg Krzyżowych w piątki możliwość ucałowania relikwii krzyża świętego.
 10. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na pomoc dla misji. Niedziela Ad Gentes. Również w przyszłą niedziele Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet.
 11. Komunikat Ministerstwa Zdrowia i Konferencji Episkopatu Polski odnośnie koronowirusa.
 12. Parafia Pustyny w dniach 22-28.07 organizuje Pielgrzymko Wycieczkę po Krajach Nadbałtyckich. Szczegółowe informacje w gablocie przed kościołem.