Dzisiaj w niedzielę  (16.02) o godz. 16.00 Msza św. i modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. O godz. 15.30 – Litania do św. Jana Pawła II i ucałowanie Jego relikwii. Zapraszamy.

W tym roku SMAP – Dni Młodych odbywają się w Błażowej – informacje i zapisy u ks. Łukasza.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów i  ministrantów – obecność obowiązkowa.

W sobotę (22.02) przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W tym dniu w sposób szczególny w naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym.

Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszej parafii. W styczniu wyniosła 4256 zł.  Składki z najbliższych trzecich niedziel będą przeznaczone na zapłacenie śmieci cmentarnych – mamy tutaj 25 tyś zł deficytu – te rachunki zostały zapłacone ale pieniądze zostały wzięte z ofiar przeznaczonych min. na kurie, seminarium i inne cele diecezjalne które trzeba teraz wyrównać.

Na stronie internetowej parafii jest plan pielgrzymki-wycieczki do Rumuni w dniach 11 VII – 18 VII 2020 roku. Zapisy będą od dzisiejszej niedzieli.

W związku z decyzją Stolicy Apostolskiej o beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia kard. Stefana Wyszyńskiego, która odbędzie się 7 czerwca 2020 r. o godz. 12.00 na Placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie pod przewodnictwem kard. Angelo Becciu, delegata papieskiego, prefekta Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych,organizowane będą wyjazdy na beatyfikację. Prosimy o zgłaszanie się chętnych w celu zapisania na listę do  zamówienia kart wstępu na uroczystość i zamówienia także kart parkingowych.