Rok temu w naszej parafii gościł Rafał Porzeziński, autor i prowadzący program wesele – swoim świadectwem dzielą się w nim ludzie, którzy wygrali walkę z uzależnieniem. A w najbliższy wtorek 11 lutego o 23:00 w TVP1 będzie odcinek poświęcony Krucjacie Wyzwolenia Człowieka, gośćmi będą członkowie Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, a także małżeństwa i narzeczeni, którzy zdecydowali się na wesele bezalkoholowe. Zobaczymy tam między innymi twarze pochodzące z naszych stron, pojawi się także temat Wesela Wesel w skali ogólnopolskiej, a także Podkarpacia. Warto obejrzeć. Odcinek będzie później dostępny na Ocaleni TVP VOD, a na fanpage’u Ocaleni TVP będą krótkie wywiady naszej parafianki Jadwigi Kielar, na przykład z znanymi z działalności na rzecz trzeźwości księdzem Władysławem Zązlem oraz księdzem biskupem Tadeuszem Bronakowski