1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Józefa Sebastiana Pelczara – odpust parafialny w Korczynie.
  2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy ks. Mariusza Giemze który głosi u nas rekolekcje o sakramencie kapłaństwa – to kolejne spotkanie z cyklu katechez  rekolekcji o sakramentach.
  3. Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym dzisiaj o godz.  14.00 organizowany przez Stowarzyszenie Kulturalne Dębina. Od godz.13.30 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna. Zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania. Niech będzie to przedłużenie naszego trwania w atmosferze Bożego Narodzenia. Ze względu na Koncert kolęd nabożeństwa o 15.30 nie będzie. Wykorzystajmy ten czas, aby udać się na śpiew kolęd do Domu Ludowego.
  4. We wtorek  dzień Babci a w środę  dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  5. W sobotę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła – zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  6. Z uwagi na śmierć i uroczystości pogrzebowe ks. Aleksandra Glazara – naszego rodaka wizyta duszpasterska – kolęda została przełożona. Kolęda z środy 15 I 2020 roku odbędzie się 27 I 2020 r. (poniedziałek)  od godz. 16.00. Kolęda z 16 I 2020  z czwartku odbędzie się 28 I 2010 r. (wtorek) od godz. 16.00
  7. Franciszkanie Krośnieńscy zapraszają w dniu 26 01. 2020 r. na konferencję o. Piotra Gryźca w ramach Maryjnej Odnowy Wiary – szczegóły na plakacie.
  8. Komunikat Komedy Miejskiej Policji w Krośnie: W ostatnim czasie na terenie powiatu krośnieńskiego miało miejsce kilkadziesiąt prób oszustwa seniorów na tzw. wnuczka czy policjanta. W związku z tym apelujemy o rozwagę u czujność oraz zgłaszanie wszystkich prób wyłudzenia pieniędzy pod numer alarmowy 112.
  9. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce spoczynku śp. Ks. Aleksandra Glazara. Dusze zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…