1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla Jest to również święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u i ministrantów. Akcję Katolicką, Ministrantów, scholę parafialną i KSM zapraszamy po Mszy św. o godz. 9.00 na do domu parafialnego na ciasto i herbatę.
 2. Dzisiaj przed Mszą św. o go godz. 8.30 członkowie AK poprowadzą modlitwę za Ojczyznę.
 3. Dzisiaj o godz. 15.30. Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych.
 4. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym zapraszamy – po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu w kościele i adoracja.
 5. W środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00 wraz z wypominkami za zmarłych.
 6. Od piątku rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP po Mszach sw. wieczorem.
 7. W sobotę 30 XI święto św. Andrzeja Apostoła. Zakończenie nabożeństw wypominkowych.
 8. Tydzień temu odbył się Koncert ‘Złote serca”. Serdecznie Bóg zapłać w swoim imieniu, ale i organizatorów wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom, występującym i zaangażowanym w przeprowadzenie tego dzieła Miłosierdzia. Niech dobry Bóg wszystkim za wszystko wynagrodzi. Zebrano na leczenie Aleksandry Czajki 32 328,16 złotych. Dodatkowo 2 tyś. zł Firma Nowy Styl przelała bezpośrednio na konto. Łącznie więc udało nam się zebrać 34 328,16 zł. W imieniu rodziców małej Oli którzy o to bardzo prosili pragnę podziękować Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania koncertu Złote Serca, którzy występowali, byli na koncercie a zwłaszcza złożyli ofiary na pomoc Oli. Ktoś powiedział: Nic nie jest mało znaczące jeśli dokonane zostało z miłości…. Za każdy dobry gest niech Bóg wynagrodzi.
 9. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy nowy rok kościelny – Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Wejdźmy w ten piękny, choć krótki czas wyciszenia odpowiednio duchowo przygotowani mimo szalejących już wokół nas reklam świątecznych. Dzieci zachęcamy do robienia już w tym tygodniu lampionów adwentowych z którymi będą uczestniczyć w roratach.
 10. W tym tygodniu ks. Jan będzie odprawiał Msz św. poniedziałek i wtorek za śp. Stanisławę Kmonk a od środy za śp. Stanisława Prajsnara. Ks. Aleksander Glazar w poniedziałek, wtorek i środę za śp. Stanisława Lorensa a od czwartku za śp. Zofię Szmyd.
 11. W dniach 29-30 XI br u ks. Michalitów w Miejscu Piastowym odbędzie się Sympozjum Koncepcja człowieka podstawą procesu wychowania – zapraszamy – szczegóły na stronie Michalitów i plakatach.
 12. . Bóg zapłać wszystkim którzy złożyli ofiary na zapłacenie prac przy kościele – zebrano 104 350 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i wszystkim którzy zaangażowali się w ich zbiórkę z rad parafialnych i grup duszpasterskich. Za pozostałą kwotę kupimy na wiosnę kilka ławek na pole dla matek z dziećmi i nowe donice na kwiaty.
 13. Serdecznie dziękuje 4 panom którzy wczoraj przyszli do pomocy przy drzewie, sami się zorganizowali, wiedząc ze mimo prośby tydzień temu nikogo nie było. Bóg zapłać.