Komitet Organizacyjny Koncertu Charytatywnego ,,Złote Serca”

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

Rada Rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym

  Zaprasza

na

Koncert Charytatywny ,,Złote Serca”

 

Koncert odbędzie się w niedzielę 17 listopada 2019r. o godz.15.00 w sali Domu Ludowego  w Krościenku Wyżnym.

W tym roku całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie   i rehabilitację półtorarocznej Oli Czajki z Krościenka Wyżnego, która cierpi na rzadkie schorzenie o podłożu genetycznym zwane achondroplazją inaczej ,,karłowatością”. Aby Ola mogła samodzielnie funkcjonować konieczne jest wydłużenie operacyjne kończyn, których koszt zdecydowanie przekracza możliwości finansowe rodziców.  W organizację tej imprezy zaangażowało się wiele osób, organizacji i instytucji z terenu całej gminy.

Podczas koncertu przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy do puszek oraz ,,Loteria Fantowa” – początek o godz. 14.30.

Uzyskane w ten sposób środki finansowe wspomogą Olę w kosztownym leczeniu   i rehabilitacji.

 

Wystąpią: przedszkolaki,  zespół muzyczny ,,Song”, „Duet Gajda”- gwiazda X edycji ,,Mam Talent”, Michał Matuszewski – finalista XI edycji Must Be The Music, zespół Groovinscy oraz zespół przygotowany przez muzyków: Łukasza Podkula, Rafała Glazara i Dominika Hebdę.

 

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, aby koncert był przygotowany   w sposób jak najbardziej profesjonalny pod względem organizacyjnym i artystycznym.

WSTĘP WOLNY

Organizatorzy zapewniają poczęstunek w ,,Mini kawiarni” (kawa, herbata, ciasta)

 

 

Również jako parafianie możemy włączyć się w tą szlachetną inicjatywę i pomoc dla Oli. Pod kościołem po Mszach św. będą zbierane ofiary na ten cel a organizatorzy będą rozprowadzać ciastka i placki w formie cegiełek.