1. Dzisiaj Nabożeństwo Maryjne do Matki Bożej Częstochowskiej o godz. 1530. Serdecznie zapraszamy.
  2. Jutro Matki Bożej Częstochowskiej w sąsiednich Łężanach i Iskrzyni odpusty parafialne. U nas msze św. z kazaniami o 7.30, 9.00 i 19.00.
  3. We wtorek wspomnienie św. Moniki, w środę św. Augustyna, w czwartek męczeństwa św. Jana Chrzciciela. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 1930.
  4. Z racji zbliżającego się rozpoczęcia nowego roku szkolnego – zapraszamy dzieci i młodzież w do spowiedzi św. w tym tygodniu pól godziny przed Mszą św. rano i wieczór. Prosimy tak rozplanować swój czas aby wszyscy mogli się wyspowiadać. Przypominamy dzieciom i młodzieży, że rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się w przyszły poniedziałek, 2 września o godz. 800Mszą św.
  5. Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Krościenku Wyżnym informuje, że spotkanie organizacyjne dla Rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2019/2020 odbędzie się 27.08.2019 r. o godz. 17.00 w świetlicy szkolnej.
  6. Siostra Dyrektor zaprasza rodziców dzieci uczęszczających i zapisanych do ochronki na zebranie organizacyjne w piątek 30.08. na godz. 16.00. Spotkanie odbędzie się w ochronce.
  7. W naszej parafii witamy nowego ks. wikariusz ks. Łukasza Mazura oraz dyr. Przedszkola S. Halinę Ożóg i zakrystiankę S. Janinę Prostak.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy tym którzy byli wczoraj przy pomocy w uporządkowaniu terenu przy kościele. Jest i będzie tutaj jeszcze wiele pracy, dlatego prosimy o pomoc także w najbliższa sobotę na godz. 8.30 z grabkami, sztychówkami i motykami.