1. Dzisiaj o godz. 15.30. nabożeństwo różańcowe.
  2. Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna od poniedziałku do piątku z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.
  3. We wtorek (16.07) nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II z ucałowaniem Relikwii.
  4. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.
  5. W związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, które przypada 25 lipca w najbliższą niedzielę (21.07) błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane w przyszłą niedzielę na parkingu przy poświęceniu pojazdów są przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. Jak już wiemy w tym roku w naszej parafii następują zmiany: ks. Tomasz Ruszel – odchodzi na proboszcza do Górek a na jego miejsce przychodzi ks. Łukasz Mazur – dotychczas wikariusz w Golcowej. Również u Sióstr zmiany: odchodzą s. Krystyna Wacnik – Dyrektorka Ochronki oraz S. Krystyna Ślęzak – zakrystianka a przychodzą S. Halina Ożóg – dyrektorka Ochronki i S. Janina Prostak – do zakrystii. Odchodzącym dziękujemy za posługę w naszej parafii a przychodzącym życzymy ludzkiej życzliwości i ciepłego przyjęcia.
  7. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku śp. Stefanię Omachel, Marię Mendelowską oraz Zofię Wilusz. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…