Dzisiaj I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po każdej mszy św. adoracja Najświętszego sakramentu. O godz. 15.30 – nabożeństwo różańcowe a po Mszy św. o godz. 16.00 adoracja do godz. 21.00.

Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

Jutro wspomnienie św. Jana z Dukli – po Mszy św. o godz. 19.00 spotkanie Akcji katolickiej.

W środę wspomnienie św. Benedykta – patrona Europy. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30, po Mszy św.

Serdecznie dziękuję wszystkim którzy licznie wczoraj stawili się do pierwszych prac przy kościele – przygotowujących teren pod inwestycje składająca się z dwóch etapów: 1 etap: izolacja ścian fundamentowych , drenaż opaskowy i remont instalacji deszczowej a 2 etap: zagospodarowanie terenu wokół kościoła parafialnego. Dziękuje tym którzy użyczyli palet, sprzętu, którzy wczoraj rozbierali kostkę , tym którzy pomagają rozładować nowa kostkę , wszystkim wspomagającym i deklarującym pomoc na przyszłość.

Wójt I Rada Gminy Krościenko Wyżne serdecznie zapraszają na Krościeńskie Dni Siekiernika. Już od poniedziałku na placu przy Domu Ludowym można będzie zobaczyć pokaz rzeźbiarstwa piłą łańcuchową, gdzie artyści będą wykonywać rzeźby z drewna lipowego a motywem przewodnim będzie siekiera, nawiązując do lokalnej tradycji. W sobotę przy Domu Ludowym odbędzie się dyskoteka pod gwiazdami, natomiast w niedziele14 VII o 16:00 rozpocznie się podsumowanie imprezy z licznymi atrakcjami i występami. Serdecznie zapraszamy… Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko. Szczegóły na plakatach

Duchowe towarzyszenie pielgrzymom do Czestochowy. Uczestnicy Sztafety Różańcowej swoją modlitwę ofiarują za Archidiecezję, biskupów i kapłanów posługujących w naszej Archidiecezji, za przygotowujących się do kapłaństwa w Seminarium Duchownym w Przemyślu, za zgromadzenia zakonne, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz we wszystkich intencjach, które w dniach trwania 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki będą nieśli pielgrzymi fizycznie idący na Jasną Górę, duchowi pielgrzymi i uczestnicy „Diecezjalnej Sztafety Różańcowej”. Chętni z naszej parafii właśnie dzisiaj 7 LIPCA  o godz. 6:30 modlili się za pielgrzymów. Zachęcamy do duchowego pielgrzymowania z Radiem Fara – na jego stronie można się zapisać na to towarzyszenie duchowe pielgrzymom także z naszej parafii do Częstochowy. Tel Studia Radia Fara  w Krośnie tel.: 13 436 83 83

Zmarła śp.  Stefania Omachel  z ul. Południowej-  jej pogrzeb jutro o godz. 15.00. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…