1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odmówienie hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiaj o godz. 8.30 różaniec w intencji Ojczyzny prowadzi Akcja Katolicką.
  2. Nabożeństwo czerwcowe dzisiaj o godz. 15.30. W tygodniu Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.
  3. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych świąt. Z racji dnia pracującego Msze św. z kazaniami w naszej parafii o godz. 7.30, 9.00 i 18.00.
  4. We wtorek będziemy modlić się za naszą parafię i Ojczyznę za wstawiennictwem św. Marcina. Po Mszy św. i nabożeństwie czerwcowym ucałowanie relikwii św. Marcina.
  5. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.
  6. W niedzielę (16.05) dzień modlitw do św. Jana Pawła II, po nabożeństwie czerwcowym o godz. 15.30 ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II
  7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, kończy się okres Komunii świętej wielkanocnej.
  8. Organizowany jest wyjazd na koncert „Jednego serca – Jednego Ducha” do Rzeszowa, wyjazd w Boże Ciało (20 06)  o godz. 17.00 – zapisy i szczegóły u ks. Tomasza.
  9. Caritas Archidiecezji Przemyskiej w dzisiejszą niedzielę we wszystkich parafiach Archidiecezji Przemyskiej prowadzi zbiórkę do puszek dla poszkodowanych w wyniku powodzi i podtopień.
  10. Organizatorzy IV Biegu Powitanie Lata serdecznie zapraszają dzisiaj o godz. 13.30 na stadion GOSIR-u wszystkich mieszkańców Gminy, szczególnie rodziców i krewnych dzieci startujących w biegach do aktywnego dopingowania zawodników.