1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Dzisiaj o godz. 8.30 różaniec w intencji Ojczyzny prowadzony przez Akcję Katolicką. Również dzisiaj Nabożeństwo majowe o godz. 15.30.
  2. Za tydzień  III niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.
  3. W poniedziałek (13.05) po Mszy św. wieczornej spotkanie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej.
  4. We wtorek (14.05) święto św. Macieja Apostoła po Mszy św. o godz. 18.00 i majówce spotkanie Wspólnoty odnowy w Duchu Świętym.
  5. We wtorek, środę i czwartek o godz. 15.00 próba dzieci I komunijnych. Obecność dzieci obowiązkowa. W czwartek na próbę zapraszamy przynajmniej jednego z rodziców.
  6. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  7. W czwartek (16.05) święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i Akcji Katolickiej. Również w czwartek dzień modlitw do św. Jana Pawła II, po Mszy św. i nabożeństwie majowym ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.
  8. W piątek (17.05) spowiedź święta dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin od godz. 16.00 – 17.30. Przygotowanie do spowiedzi rozpocznie się o godz. 15.30 nabożeństwem pokutnym.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom dzieci przystępującym do Pierwszej Komunii Świętej za prace porządkowe wykonane w kościele i placu kościelnym oraz przy plebanii. Bóg zapłać.
  10. W najbliższą niedzielę (19.05) przeżywamy w naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej. Uroczysta Msza święta będzie o godz. 10.30. Prosimy o zapamiętanie tej zmiany.
  11. W minionym tygodniu odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku ś.p. Zofię Szmyd. Duszę zmarłej polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie…