1. Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do czuwania przy Jezusie wystawionym w Najświętszym Sakramencie. Nabożeństwo majowe o godz. 15.30. Od godz. 19.30 do 21.00 czuwanie poprowadzi Odnowa w Duchu Świętym – Wieczór Chwały. Również dzisiaj po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych. Na Mszy św. o godz. 11.00 dzisiaj Dzień Strażaka. Dzisiaj również rozpoczynamy Tydzień Biblijny – niech będzie to zachętą do sięgnięcia po Pismo Św. i wspólne może odczytanie jego fragmentu – przed obiadem niedzielnym.
  2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
  3. Jutro w poniedziałek – św. apostołów Filipa i Jakuba. Prosimy jutro na godz. 15.00 do rozebrania dekoracji wielkanocnych i maryjnych członków grup parafialnych , rad parafialnych , młodzież, harcerzy.
  4. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 i majówce spotkanie Wspólnoty odnowy w Duchu Świętym.
  5. W środę nabożeństwo majowe wraz z nowenna do MBNP. W środę uroczystość św. Stanisława Biskupa – patrona Polski.
  6. We piątek (10.05) mszę św. wieczorową animują nasi harcerze.
  7. W sobotę będziemy modlić się za nasza parafię i Ojczyznę za wstawiennictwem św. Marcina . Po Mszy św. i majówce ucałowanie relikwii św. Marcina.
  8. We wtorek 7 maja, w czwartek 9 maja o 15.00 a w sobotę 11 maja o godz. 10.00 -próba dzieci I komunijnych. Obecność dzieci obowiązkowa.
  9. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas IV – rocznicowych.
  10. Ogłoszenie Pana Sołtysa: Pan Sołtys informuje mieszkańców Krościenka Wyżnego, że od 06 do 15 maja bieżącego roku w godzinach od 8.00 – 12.30 w biurze sołtysa pobierał będzie II ratę podatku rolnego i od nieruchomości, a także opłatę od posiadania psa. W sobotę od 8.00 do 11.00.

6 V 2019 w poniedziałek  o godz. 15.00- odbędzie się pogrzeb śp. Zofii Szmyd z ul. Północnej . Polećmy ja Bożemu Miłosierdziu…