V Niedziela Wielkiego Postu

Przeżywamy rekolekcje Wielkopostne. Msze św. z naukami ogólnymi w czasie każdej Mszy św.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza święta o godz. 16.00 z nauką ogólną.

Jutro Msze św. z naukami o godz. 8.00 i 18.00. Zapraszamy. Zakończenie rekolekcji. W poniedziałek naszą ofiarą – składka – jako wdzięczność ks. Rekolekcyjnie Pawłowi. Zapraszamy wszystkich na zakończenie  rekolekcji – przygotowujących nas do świat wielkanocnych.

We wtorek  spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 18.00.

W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół.

W czwartek o godz. 16.00 w bibliotece gminnej spotkanie z ks. Wiesławem o Rwandzie –zapraszamy wszystkich którzy chcą zobaczyć zdjęcia i filmy z tego fascynującego kraju.

W piątek o godz. 7.30 i 19.00 po Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. Wyjątkowo Msz św w piątek będzie o godz. 18.30 a po niej droga krzyżowa – zapraszamy –poprowadzą Kręgi Rodzin

Prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź przedświąteczną – tych chorych ksiądz odwiedzi w sobotę 13 IV w dniu spowiedzi parafialnej, od godz. 9.00.

Spowiedź parafialna przedświąteczna w naszej parafii w najbliższą sobotę 13 IV : przed południem w godz. 9.00 – 12.00, a po południu 15.00 – 18.00. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00.

Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św. o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją. Rozpoczniemy liturgię pod Krzyżem Misyjnym. Zapraszamy dzieci i młodzież z palmami.

Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój Bożego Grobu. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

Za tydzień młodzież całej naszej Diecezji spotyka się w Dukli na SMAP-ie.  Za tydzień po gorzkich Żalach wójt Gminy i ks. Proboszcz zapraszają na koncert chóru parafialnego przed Msza św, o godz. 15.45.

Za tydzień młodzież w ramach akcji „Pola Nadziei 2018”, rozprowadzać będzie kwiaty (żonkile i narcyzy) przez nich wykonane, z których dochód wesprze nasze krośnieńskie hospicjum.

W zakrystii są do nabycia baranki Wielkanocne i paschaliki Wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.