1. Dzisiaj w naszej parafii na zaproszenie Wójta Gminy oraz księdza proboszcza, gościmy p. Rafała Porzezińskiego – dziennikarza, autora i prowadzącego program „Ocaleni” w programie 1 telewizji polskiej. Okazja do spotkań z panem Rafałem będzie na każdej mszy świętej oraz podczas spotkania głównego o 16:30 w naszym kościele.
  2. We wtorek o 17.00 Msza św. wotywna o Duchu Świętym, a po niej adoracja prowadzona przez Wspólnotę Odnowy. Zapraszamy do udziału
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00. Również w środę przypada rocznica śmierci Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego, założyciela Ruchu Światło-Życie zachęcamy wspólnoty Ruchu z naszej parafii do modlitwy o jego beatyfikację.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Spowiedź święta z racji I piątku w piątek od godz. 16.00. Również w piątek od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługą kapłańską. Natomiast w I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  5. Za tydzień taca przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Przemyślu z tej racji w naszej parafii będziemy gościć kleryka WSD.
  6. Wójt Gminy Krościenko Wyżne serdecznie zaprasza do udziału w wystawie zorganizowanej z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wystawa odbędzie się w Sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym w najbliższą niedzielę tj. 3 marca 2019 r. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 10:00, natomiast zakończenie o godz. 18:00. Około 17:00 odbędzie się część artystyczna, którą wykonają harcerze oraz uczniowie z miejscowej  Szkoły Podstawowej. Zwiedzający, będą mogli zobaczyć elementy umundurowania żołnierzy różnych jednostek, prezentowane przez grupy rekonstrukcji historycznej  czy broń jaką żołnierze  wykorzystywali w obronie naszej Ojczyzny. Szczegóły od poniedziałku w internecie oraz na plakatach. Zapraszamy.
  7. W ubiegłą sobotę odbył się Bal Przebierańców w Domu Ludowym w Krościenku Wyżnym, podczas którego zbierano pieniądze na leczenie Oli Czajki. Zebrano 2.500 zł. W imieniu rodziców Oli oraz organizatorów serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.
  8. W minionym tygodniu odeszli z naszej wspólnoty śp. Ilona Lorens, Arkadiusz Graba, Jan Józefczyk, Krystyna Lorens oraz Izabela Marszałek. Duszę zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie racz mi dać Panie…