1. Dzisiaj o godz. 15.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia w intencji dzieci i młodzieży wypoczywających na feriach zimowych.
  2. Dzisiejsza niedziela to III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.
  4. W piątek (22.02) przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła. W tym dniu w sposób szczególny w naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym.
  5. W najbliższą niedzielę (24.02) na zaproszenie Wójta Gminy oraz księdza proboszcza, naszą miejscowość odwiedzi p. Rafał Porzeziński – dziennikarz, autor i prowadzący program „Ocaleni” w programie 1 telewizji polskiej. Okazja do spotkań z panem Rafałem będzie na każdej mszy świętej oraz podczas spotkania głównego o 16:30 w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje dostępne na plakatach.
  6. Wójt i Rada Gminy zapraszają wszystkie Panie z Gminy Krościenko Wyżne w dniu 9 marca 2019 r. (sobota) o godz. 17.00 do Sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym na koncert z okazji Dnia Kobiet pt.: „MANEWRY MIŁOSNE – czyli powróćmy jak za dawnych lat”. Repertuar oparty na piosenkach Eugeniusza Bodo, Andrzeja Boguckiego i Mieczysława Fogga. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Natomiast z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o odbiór bezpłatnych zaproszeń w Urzędzie Gminy pok. 8 lub Gminnej Bibliotece Publicznej w Krościenku Wyżnym oraz jej Filii w Pustynach.
  7. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju siatkówki o puchar ks. proboszcza odbędzie się on 2 III 2019. Zgłoszenia drużyn u pani Joanny Czekańskiej.
  8. Pan Sołtys informuje mieszkańców Krościenka Wyżnego, że od dnia 18.02 do 15.03. 2019 r. od godz. 8.00 do godz. 13.30 (w sobotę od godz. 8.00 do 12.00) w burze sołtysa będzie pobierał pierwszą ratę podatku rolnego i od nieruchomości, a także opłatę od posiadania psa.

Ogłoszenia szkolne:

  1. Dyrekcja Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym informuje, że  nabór zarówno do klasy pierwszej jak i oddziału przedszkolnego przy naszej szkole będzie trwał od 18.02.2019 do 16.03.2019 r.  Zapisy odbywają się na podstawie wniosków rekrutacyjnych, które są dostępne w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Wypełnione wnioski rekrutacyjne należy składać w sekretariacie szkoły – osobiście, poprzez pocztę lub przesyłając elektronicznie skan wypełnionego i podpisanego wniosku na adres szkoły. Dodatkowe informacje w sekretariacie  szkoły- osobiście lub telefonicznie (134315019).
  2. Dyrekcja Samorządowego Przedszkola w Krościenku Wyżnym informuje, że od 18 lutego 2019. do 15 marca 2019 odbędą się zapisy dzieci na rok szkolny 2019/2020. Wszelkie informacje dostępne są w przedszkolu i na stronie internetowej .