Pomoc dla Olusia i Oli – możesz pomóc i Ty swoim 1%

Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc dla naszych parafian potrzebujących Waszego Serca i waszego 1% . Potrzebujemy go dla Olusia i Oli naszych małych parafian z ul. Północnej , mieszkańców Krościenka Wyżnego.

 

Oluś Kosiek

Nóżka Olusia jest szczuplejsza, mniejsza, krótsza, stopka zakrzywiona, brakuje kości piszczelowej i stawu skokowego. Operacja w USA jest jedyną nadzieja na lepsze jutro…
Pragniemy, żeby nasze dziecko miało szansę na normalne dzieciństwo, by mogło chodzić jak inne dzieci. Leczenie Olusia to droga niełatwa, wymagająca wielu wyrzeczeń i nakładu finansowego, ale jesteśmy pełni wiary i nadziei. Niestety przybliżone koszty to 1,5 mln zł, jednak dalej czekamy na szczegółowy kosztorys. Przed nami roczny pobyt w USA, czekają nas 3 operacje. Później długa rehabilitacja i wydłużanie kości.
Bardzo prosimy o pomoc. Każdą złotówkę, którą możecie się z nami podzielić, będzie dla nas niezwykłym darem.

Aby przekazać 1% podatku dla Aleksandra:
należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243
oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “1212 pomoc dla Aleksandra Kosiek”.

 

 

Ola Czajka

Urodziła się z rzadka choroba genetyczną achondroplazją zwaną potocznie jako karłowatość. Olę czeka długa rehabilitacja (co już się dzieje), a najważniejsze- trzeba wydłużyć kończyny, by mogła samodzielnie i komfortowo funkcjonować. Proces wydłużania jest bardzo kosztowny i długotrwały(nierefundowany przez NFZ), dla nas a w szczególności dla Olci będzie bardzo trudny. Zrobimy wszytsko, żeby jej pomóc, niestety wstrzymują nas aktualnie fundusze, dlatego też zbieramy w postaci 1% i darowizn.

Aby przekazać 1% podatku należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000221146 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać Aleksandra Czajka.