W imieniu organizatorów zapraszam wszystkich na Koncert ,,ZŁOTE SERCA” w dniu 18 listopada 2018 r. do sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym. W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie ,,Loteria Fantowa” i zbiórka publiczna do puszek. Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 14 – miesięcznego Olusia Kośka naszego parafianina – nikogo wiec nie może zabraknąć na koncercie. Tylu już ludzi pomogło Olusiowi czas na nas – krościeniaków.  Pokażmy ze potrafimy być solidarni, pokażmy ze mamy serca!!!!

18. XI po każdej Mszy św. zbiórka do puszek dla Olusia. Zebrane dary naszych serc dołączymy do koncertu charytatywnego Złote Serca – miejmy je nie tylko złote ale pełne miłości.

Nic nie jest mało znaczące jeśli zostało zrobione z miłości.

ks. Wiesław

olus