Dzisiaj Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców klas III, którzy w tym roku szkolnym przytapia do I Komunii Świętej. Zapraszamy jednocześnie dzieci klas III i ich rodziców 7 X 2018 na nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30 w przyszłą niedzielę na uroczyste poświecenie i rozdanie różańców.

Jutro początek nabożeństw październikowych. Zachęcamy do licznego udziału w tych nabożeństwach zwłaszcza młodzież i dzieci z naszej szkoły, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca. Za wspólnotowe odmówienie 1 części Różańca (5 tajemnic), można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Od jutra Msze św. wieczorne o godz. 17.00. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00-18.30.

W tym tygodniu przypada I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 16.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00. Zachęcamy do udziału w modlitwach za powołanych w czwartek, do Serca Jezusowego w piątek i do praktykowania I sobót miesiąca..

W poniedziałek  wspomnienie św. Teresy od dzieciątka Jezus. We wtorek 2.10 – wspomnienie św. Aniołów Stróżów, w czwartek  4.10 – św. Franciszka z Asyżu, w piątek 5.10 – św. Faustyny Kowalskiej.

W czwartek po Mszy sw. o godz. 17.00 i różańcu spotkanie kandydatów na ministrantów. ( potrwa do 18.30)

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zorganizowali i brali udział w  całodniowej adoracji środowej oraz w 24 godzinnym różańcu w intencji trzeźwości, prowadzonym przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym z piątku na sobotę.

Informacja dla wyjeżdzających na Stadion Młodych w sobotę (6.10.) do Warszawy: Wyjazd o godz. 4.00 z parkingu przy kościele. Są  jeszcze wolne miejsca – informacja u ks. Tomasza.