• W  dzisiejszą niedzielę nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.
  • Dzisiaj także, po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców uczniów klas VIII i III Gimnazjum, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania.
  • Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, a środowe nowenny do MBNP po Mszy św. o godz. 18.00
  • W poniedziałek 24 września po Mszy Św. wieczornej w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie organizacyjne dla wyjeżdżających  6 października  do Warszawy   na Stadion Młodych.  Prosimy o przyniesienie opłaty  w  wysokości 12 zł, numeru PESEL, potrzebnego do ubezpieczenia oraz w przypadku osób niepełnoletnich podpisanej przez Rodziców zgody na wyjazd. Druki można pobrać od Ks. Tomka lub w zakrystii.
  • We wtorek 25 września  o godz. 18  Msza Św. wotywna do Ducha Św.,  po niej Adoracja prowadzona prze Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym. Zapraszamy  do wspólnej modlitwy i prosimy o przyniesienie Pisma Świętego
  • W środę 26 września zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy św. porannej o godz. 7.00 a zakończy przed Mszą św. o godz. 18.00. Jest to nieustająca adoracja w której biorą udział kolejne parafie z naszej archidiecezji. Zapraszamy wszystkich w miarę możliwości o nawiedzanie naszego kościoła, zwłaszcza dzieci i młodzież.
  • W piątek, 28 września o godz. 18.00 Mszą św. rozpocznie się 24 godzinny Różaniec  w intencji trzeźwości organizowany przez Odnowę w Duchu Świętym. Zakończenie w sobotę również Mszą św. o godz. 18.00. Zachęcamy do włączenia się w tą potrzebną inicjatywę i modlitwę o trzeźwość naszych rodzin i młodzieży. Przez całą dobę będzie  też okazja do włączenia się w dzieło indywidualnej, codziennej modlitwy w intencji trzeźwości,  polegającej na codziennym odmawianiu w tej intencji modlitwy do Św. Michała Archanioła. Na stoliku będzie wyłożona, założona rok temu Księga  deklaracji  takiej modlitwy, w której będzie można wpisać swoje imię i nazwisko,  jako wyraz łączności z innymi modlącymi się o trzeźwość.  Rok temu 179 osób podjęło się codziennej modlitwy w tej intencji.
  • 29 września, w sobotę święto świętych Archaniołów – w parafii Ducha Świętego odpust.
  • W przyszłą niedzielę 30 września po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców klas III, którzy w tym roku szkolnym przytapia do I Komunii Świętej.

Z naszej wspólnoty odeszli : śp. Krystyna Omachel z ul. Szkolnej.

Wieczne Odpoczywanie racz jej dać Panie….