W  dzisiejszą niedzielę nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.45.

Msze św. w tygodniu o godz. 18.00. a środowe nowenny do MBNP po Mszy św. o godz. 18.00

Dzisiaj  po Mszy św .o godz. 9.00 zapraszamy na plebanię lektorów i ministrantów oraz członków KSM – tegorocznych maturzystów.

Bóg zapłać wszystkim a szczególnie Odnowie w Duchu Świętym za zorganizowanie wczoraj w naszym kościele II Rodzinny Koncert Uwielbienia, dziękuje młodzieży za uczestnictwo i wszystkim którzy modlili się z nami.

We wtorek 11 IX – o godz. 17.30 będziemy modlić się w intencji Ojczyzny modlitwy poprowadzi Akcja Katolicka. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie całowanie relikwii patrona naszej parafii św. Marcina i św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego.  Po Mszy św. wieczorowej spotkanie Akcji Katolickiej z naszej parafii oraz AK z Haczowa i Wspólnoty w Duchu Świętym.

We wtorek  po Mszy sw. wieczornej prosimy o wpłacenie w zakrystii pozostałej kwoty pielgrzymujących z naszej parafii na Kresy Wschodnie w obu turach wyjazdu 13 i 20 IX z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Nawiedzimy min. grób naszego rodaka kapelana Orląt Lwowskich i harcerzy Lwowskich ks. Gerarda Szmyda.

W środę S. Organistka S. Cecylia zaprasza wszystkie dzieci ze scholii, zapraszamy nowe z klas II, III i IV na godz. 17.00 na spotkanie do Domu Parafialnego – Katechetycznego.

W piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego a w sobotę MB Bolesnej.

Z naszej wspólnoty odeszli : sp. Zdzisław Kielar, śp. Beata Sobieraj i śp. Maria Prajsnar.

Wieczne Odpoczywanie racz dać im Panie….

Z  uwagi na spodziewaną  liczną grupę uczestników pogrzebu śp. Beaty Sobieraj w porozumieniu z najbliższą rodziną uroczystości pogrzebowe zostaną przeniesione z Kaplicy Cmentarnej  do kościoła parafialnego w Krościenku Wyżnym. 9 września 2018 Niedziela godz. 13.00 – różaniec godz. 13.30 Msza św. i odprowadzenie zwłok na cmentarz parafialny.

Pogrzeb śp. Marii Prajsnar odbędzie się 11 IX o godz. 15.00 –w kościele parafialnym w Krościenku Wyżnym. Wcześniej o godz. 14.30 różaniec.

Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie organizuje zbiórkę sprzętu elektronicznego i elektrycznego – na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Można je składać pod stodołą tam koło desek za parkingiem od 18 do 20 IX 2018 roku. Odbiór elektrośmieci 20 IX o godz. 14.00