1) Dzisiaj Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.30.

2) Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

3) Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 19.30.

4) We środę 11 lipca przypada Święto św. Benedykta opata, patrona Europy. To także 11 dzień miesiąca, modlić się będziemy za wstawiennictwem patrona naszej parafii św. Marcina. Akcja Katolicka poprowadzi modlitwy w intencji Ojczyzny z okazji jubileuszu odzyskania Niepodległości.

5)  Za tydzień III niedziela miesiąca, składka przeznaczona na potrzeby naszego kościoła.

6) Są jeszcze do nabycia  książki pt. „Niedokończony portret”, o śp. ks. Michale Józefczyku, przypominamy, że książki to cegiełki na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu – dzieło które rozpoczął za życia śp. ks. Michał.

7) Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „ Chwała Boża” zaprasza na Warsztaty Muzyczne, które odbędą się 17, 24 lipca oraz 7, 12, 28 sierpnia 2018 r. o godz. 19.30 w Domu Parafialnym.

Droga do Niepodległej – I ty możesz pomóc- uczcijmy 100 lecie Niepodległości.
Gminna Biblioteka w Krościenku Wyżnym realizuje projekt Razem dla Niepodległej. Jednym z jego elementów jest wydanie publikacji Droga do Niepodległej. Krościenko Wyżne i Pustyny w okresie odzyskiwania i budowania niepodległości w okresie XIX i XX w. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich, którzy posiadają stare zdjęcia z lat 20 i 30,  w szczególności przedstawiające wygląd wsi w tym okresie, zdjęcia rodzin Krościeniaków,  żołnierzy w mundurach itp. o ich udostępnienie do zeskanowania w naszej bibliotece. Będą bezpłatne książki dla wszystkich, którzy przyczynią się do powstania publikacji!

Ogłoszenie

Trwa Święto Gminy Krościenko Wyżne.

Wójt i Rada Gminy Krościenko Wyżne oraz Sołtys i OSP Pustyny zapraszają dziś wszystkich mieszkańców Gminy na plac przy Domu Ludowym w Pustynach. Impreza rozpocznie się o godz. 15:00.

W programie m. in. gry i zabawy dla dzieci, miasteczko gastronomiczne, koncert Gminnej Orkiestry Dętej i kapeli ludowej KROŚCIENIACY oraz zabawa taneczna.

Ponadto o godz. 20:00 występ Kabaretu KaŁaMaSz z aktorami z serialu Ranczo.