Dzisiaj Nabożeństwo do Serca Jezusowego o godz. 15.30. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00.

 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30 wraz z Nabożeństwem do Serca Jezusowego.

 W środę 20 czerwca przypada II rocznica śmierci naszego rodaka śp. ks. Michała Józefczyka. Mszą św. o spokój Jego duszy w środę o godz. 18.00, zamówiona przez uczestników pielgrzymki do  Tarnobrzega – Serbinów, będziemy modlić się w łączności z parafia MBNP w Tarnobrzegu gdzie odbywać się będą obchody rocznicowe Jego śmierci.

 W czwartek o godz. 9.30 zapraszamy do kościoła przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego wraz z rodzicami, na zakończenie roku a piątek  – Msza św. na zakończenie roku przedszkolaków od SS. Służebniczek o godz. 14.30 w kościele.

W piątek 22 czerwca zakończenie roku szkolnego naszych szkół: Podstawowej i Gimnazjum. Msza św. o godz. 8.00, a potem przejście do swoich szkół.

W najbliższy piątek 22 czerwca po  Mszy Św. o godz. 18 rozpocznie się w naszym kościele 24 godzinna adoracja w ciszy „24 godziny dla Pana”. Czuwanie zakończy się w sobotę 23 czerwca Mszą  Św. o godz.18. Zachęcamy wszystkich do rozpoczęcia wakacji z Panem Bogiem. 

W przyszłą niedzielę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Za tydzień o godz. 9.00 na Mszy św. będziemy modlić się w intencji ks. Tomasza Ruszla z racji Jego imienin, będziemy również polecać i modlić się za ks. Prałata Krzysztofa Pastuszaka i ks. Krzysztofa Zańko- seniora wikariuszy z racji tego że ich imieniny przypadają na wakacjach.

Ogłoszenie Sołtysa o biegach.

Ogłoszenie o zamknięciu drogi ul. Marynowskiej 19 VI od godz.8.00 do 18.00

Ogłoszenie o badaniach mammograficznych.

Zapraszamy do przeżywania tegorocznego lata w bliskości z Bogiem. Sprzyjać temu będą różnorodne wydarzenia organizowane przez ten czas w naszej Parafii pod hasłem „LATO Z BOGIEM  W  KROŚCIENKU WYŻNYM”

pierwsze niedziele miesiąca:1 lipca, 5 sierpnia, 2 września w  godz. 19,30-21,00  –  WIECZORY CHWAŁY

wtorki: 17, 24 lipca oraz 7, 21, 28 sierpnia  o godz. 19,30  – WARSZTATY MUZYCZNE  ze Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym (salka Domu Parafialnego)  – otwarte dla każdego kto lubi śpiewać lub gra na jakimś instrumencie 

sobota 8 września  –  II RODZINNY KONCERT UWIELBIENIA. Zgłoszenia wokalistów indywidualnych, zespołów muzycznych lub grup chóralnych przyjmowane są do dnia 26 sierpnia 2018 r. na adres e-mail: odnowa.kroscienkowyzne@interia.pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko występującego, tytuły oraz teksty śpiewanych utworów.  Grupy prosimy o podanie ich liczebności.