Dzisiejsza niedziela to Niedziela Biblijna rozpoczynająca tydzień biblijny – niech będzie to zachęta do czytania Pisma św. dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Będziemy modlić się  młodzieży przygotowującej się do egzaminów szkolnych: gimnazjalnych i maturalnych.

Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na zapłacenie rachunków za gaz w kościele  i częściowo za punkt katechetyczny – to łączna kwota  prawie 12 tys zł. Dlatego proszę o zrozumienie i ofiarność.

Jutro w poniedziałek 16 IV będziemy modlić się  o godz. 18.00 za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Prosimy o składanie próśb, które będą zbierane w czasie Mszy św. Po mszy św. modlitwy i ucałowanie relikwii św. Jana Pawła II.

 We wtorek zapraszamy na Mszę św. wotywna o Duchu Świętym. Po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu – zaprasza Odnowa w Duchu Świętym.

 W piątek zapraszamy na swoje spotkanie formacyjne młodzież przygotowująca się do bierzmowania z klas VI, VII i II gimnazjum. Początek Msza św. o godz. 18.00.

Spotkanie przed pielgrzymką do Włoch odbędzie się w przyszły poniedziałek 23 IV po Mszy św. wieczornej w Domu Parafialnym.

Przypomnienie o śmieciach wielkogabarytowych

Zapowiedzi.