Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nich Msza św. o godz. 16.00.

Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc dla misji Ad Gentes.

We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu świętym w kościele.. Zachęcamy do przyniesienia Pisma św. do kościoła. Wieczorem będzie Msza św. wotywna o Duchu Świętym a po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego. ( Małej Arabki).

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy po Mszy św. o godz. 17.00

W czwartek na godz. 16.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół. Jest to również I czwartek miesiąca. Spowiedź w I czwartek i piątek miesiąca od godz. 16.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz.9.00

W piątek o godz. 7.30 i 17.00 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego. Wieczorem Drogę Krzyżową poprowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym.

W sobotę drugie spotkanie w ramach Kursu Przedmałżeńskiego po Mszy św. o godz. 17.00 w Domu katechetycznym.

Za tydzień będą do nabycia w zakrystii baranki wielkanocne i świece – paschaliki Caritas w cenie 7 zł.

Zachęcamy młodzież do wzięcia udziału w Spotkaniu Młodych AP w Radymnie. Zachęcamy zwłaszcza młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowana i ze szkół średnich. Dzisiaj ostatni dzień zapisów w naszej parafii.

Zapraszam w piątek 2 III po Mszy św. wieczornej na spotkanie na plebanię Radę Ekonomiczną Parafii.

Wczoraj odbył się  Parafialny turniej siatkówki, zwyciężyła drużyn „Piątka”, było 5 drużyn i wszystkim którzy pomogli w jego zorganizowaniu i przebiegu i przyszli kibicować serdecznie dziękuje i również stawiam piątkę. Na czwórkę spisali się nasi ministranci którzy w turnieju Archiprezbiteratu Krośnieńskiego w piłkę nożną zajęli 4 miejsce.