• Dzisiaj przypada I niedziela miesiąca – po każdej Mszy św. Adoracja NS. Również po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańca św.

• Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo Różańcowe. Po mszy św. o godz. 16.00 Adoracja NS do godz. 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do trwania przy Chrystusie Eucharystycznym.

• W poniedziałek, 5 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie św. Agaty. W tym dniu po każdej Mszy św. błogosławieństwo chleba, wody i soli.

• Ze względu na nieobecność w I piątek miesiąca, ks. Jakub odwiedzi swoich chorych ze spowiedzią św. oraz Komunią w poniedziałek 5 lutego od godz. 8.00.

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy po Mszy św. o godz. 17.00.

• W przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada wspomnienie MB z Lourdes. Na Mszę św. o godz. 9.00 zapraszamy ludzi starszych i chorych z racji Światowego Dnia Chorego. Msza św. o godz. 9.00 połączona będzie z udzieleniem sakramentu Namaszczenia Chorych. Po Mszy św. Akcja Katolicka zaprasza starszych i chorych na spotkanie przy herbacie do Domu Katechetycznego.

• Zapowiadany Turniej w siatkówce o Puchar Księdza Proboszcza, odbędzie się w dniu 24 lutego (sobota). Serdecznie już dzisiaj zapraszamy drużyny siatkówki oraz kibiców.

• W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefanię Jaracz z ul. Południowej. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…Wieczne odpoczywanie…