• Dzisiaj o godz. 15.3o – Koronka do Bożego Miłosierdzia wraz z wypominkami w intencji naszych zmarłych.

• Dzisiaj w niedzielę 19 listopada w Domu Ludowym o godz. 14.3o rozpocznie się loteria, zbiórka do puszek, a o godz. 15.oo koncert charytatywny „Złote Serca”. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację 6-letniego Jakuba i jego mamy Magdaleny.

• We wtorek – zaprasza Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym na wspólną modlitwę do Domu Parafialnego.

• W środę Nowenna do MBNP wraz z wypominki po Mszy św. wieczornej.

• W sobotę przed Uroczystością Chrystusa Króla do grona ministrantów przyjmiemy nowych chłopców oraz nowych kandydatów na ministrantów. Zapraszamy na to wydarzenie szczególnie rodziców i rodziny tych kandydatów. W środę po Mszy św. wieczornej zbiórka kandydatów na ministrantów i ministrantów przed ich przyjęciem, obecność obowiązkowa.

• Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary będą przeznaczone na potrzeby naszego kościoła, na prace związane z wymianą części organów spalonych przez piorun. Prac związanych z renowacją organów jest bardzo dużo i będę o nich mówił, ale na razie zróbmy to co spalił piorun.

• W przyszłą niedzielę 26 listopada, przypada Uroczystość Chrystusa Króla. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. To również święto patronalne Akcji Katolickiej, KSM-u i Ministrantów. Akcję Katolicką, Ministrantów i KSM zapraszamy w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.oo do domu parafialnego na ciasto i herbatę. Przed Mszą św. o godz. 8.30 członkowie AK poprowadzą modlitwę do Chrystusa Króla i w intencji naszej Ojczyzny.

• Gminna Biblioteka Publiczna w Krościenku Wyżnym oraz Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Krościenku Wyżnym zapraszają na „Jesienny wieczór w blasku świec”, 24 listopada (piątek) godz. 17.30 – sala Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym. W programie: Spektakl „Dziady cz. II” Adama Mickiewicza w wykonaniu Koła Teatralnego działającego przy Publicznej Szkole Podstawowej. Koncert „Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy” w wykonaniu Zespołu „Piramidy”. Wstęp wolny!