„Zamiast czekać na dobro innych,
sami napełniajmy codzienne życie dobrocią”

kard. Stefan Wyszyński

W sobotę, 14 października 2017r. w naszej parafii odbyła się zbiórka owoców, warzyw oraz żywności długoterminowej dla hospicjum w Krośnie. Już po raz 6 mieszkańcy Krościenka Wyżnego otwierali swoje serca dla pacjentów wymienionej placówki. Akcja zorganizowana została przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum i proboszcza naszej parafii,księdza Wiesława Kałamarza. Aktywnie uczestniczyli w niej także nasi harcerze z 8 Drużyny Starszoharcerskiej im. Szarych Szeregów. Po zakończeniu zbiórki, produkty zostały przewiezione do hospicjum.Wszystkim darczyńcom oraz Panu, który zapewnił transport, w imieniu organizatorów i podopiecznych hospicjum, składam serdeczne podziękowania.

Roman Kaliszuk – TPKH