• Dzisiaj o godz. 15.30 Nabożeństwo w intencji dzieci i młodzieży – Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz litania do św. Stanisława Kostki. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klas VI, VII oraz II i III Gimnazjum.

 

 • Msze św. w tygodniu o godz. 18.00. a środowe Nowenny do MBNP od września będą po Mszy św. o godz. 18.00. Kancelaria parafialna we wrześniu czynna w godz. 17.00-17.30, ze względu na wizytację kanoniczną w naszym Dekanacie.

 

 • W poniedziałek 18 września przypada Święto św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. Zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci i młodzież. Po Mszy św. ucałowanie Relikwii św. Stanisława.

 

 • We wtorek 19 września o godz. 9.30 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego Przedszkola Sióstr Służebniczek i Przedszkola Samorządowego. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

 

 • W czwartek o godz. 17.00 – spotkanie ministrantów w kościele.

 

 • W sobotę 23 września Koncert Uwielbieniowy. Rozpocznie się on Mszą św. o godz. 16.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. Intencje z tej Mszy św. odprawione zostaną o godz. 16.00.

 

 • Zapraszamy do zapisów na pielgrzymkę do Krzeszowa, Wambierzyc i Pragi – odbędzie się ona w dniach 20, 21, 22 października – zapisy do 24 września.

 

 • Jeszcze nie ze wszystkich rejonów mamy kandydatów do Rady Parafialnej – lista zgłoszonych kandydatów jest wywieszona w gablocie – prosimy z tych rejonów, które nie mają jeszcze swoich przedstawicieli o ich zgłoszenie. Do piątku można wrzucać do przygotowanej z tyłu przy czasopismach skrzynki kartki z kandydatami na radnych (Imię i Nazwisko oraz jego adres zamieszkania).

 

 • Bóg zapłać rodzicom młodzieży bierzmowanej, którzy bardzo licznie przyszli wczoraj do porządków w kościele. Z uwagi na deszcz udało się zrobić porządki w kościele. Kiedy już większość się rozeszła z uwagi na deszcz panowie jeszcze umyli kostkę przed kościołem, a jak się wypogodziło to częściowo zgrabili ogród oraz wywieziono korzenie drzew i gruz. Serdecznie dziękujemy wszystkim pomagającym. Dziękujemy również panom za ciągniki i koparkę. Bóg zapłać wszystkim.

 

 • Ponieważ nie udało się zrobić wszystkich porządków na zewnątrz gdyby była pogoda to bardzo proszę o przyjście z narzędziami w sobotę na 8.30, tak aby wyrobić się do południa. Planowane są porządki przy całym otoczeniu parafialnym oraz w kościele i wokół niego. Proszę również o pomoc mężczyzn do porządków przy drzewie (z siekierami).

 

 • Bóg zapłać za złożony zużyty sprzęt elektroniczny – było tego dużo, a uzyskane pieniądze będą przeznaczone na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej.

 

 • 27 września w naszej parafii odbędzie się wizytacja pasterska ks. abpa Adama Szala z bierzmowaniem naszej młodzieży. – Program…

 

 • W przyszłą niedzielę 24 września po Mszy św. o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie rodziców uczniów klas III, którzy w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii Świętej.

 

 • Dzisiaj III niedziela miesiąca i ofiary przeznaczone na likwidację skutków burzy w naszym kościele. W sobotę będzie montowany wyświetlacz, a może także w tym tygodniu nowy piec do kościoła. Już wszyscy serwisanci wzięli się do pracy i są niemal wszystkie protokoły oglądu zepsutego sprzętu, ale samo usuwanie tych awarii będzie trwało z uwagi na koszty. Na razie nie ma żadnej odpowiedzi od ubezpieczyciela.