• Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy.
  • Dzisiaj 27 VIII Dożynki Archidiecezjalne w Długiem koło Zarszyna.

  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieostającej Pomocy o godz. 18.30 .
  • Msze św. od 1 września od piątku o godz. 18.00

  • W tym tygodniu spowiedż z racji I piatku miesiaca i rozpoczecia roku szkolmnego – zaqpraszamy dzieci i młodzież w czwartek od godz. 18.00 a w piątek od godz. 17.00.. tak aby wszyscy mogli się wyspowiadac. Przypominamy dzieciom i młodziezy że rozpoczecie roku szkolnego odbedzie się w przyszły poniedziałek 4 IX o godz. 8.00 Mszaśw. Wyjazd do chorych w I piątek o godz. 9.00.
  • Dzisiaj w ramach obchodów Święta Gminy Krościenko Wyżne serdecznie zapraszamy w na stadion sportowy GOSiR do wzięcia udziału w XI edycji Biegów na Pożegnanie Lata pn „Dycha Siekiernika”. Oprócz biegów dzieci i młodzieży oraz biegów na 10 km i 5 km odbędzie się również rywalizacja w kategorii Nordic Walking. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal w kształcie siekiery. Na dzieci czekają puchary, nagrody rzeczowe i darmowy fikoland. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie internetowej GOSiR.

  • W nawiązaniu do apelu Przewodniczącego KEP oraz akcji prowadzonej przez Caritas, dzisiaj w całej Archidiecezji i Przemyskiej odbędzie się  zbiórka do puszek na pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic, które przeszły w ostatnim czasie nad Polską.

  • Ogłoszenia Odnowy w Duchu Świętym: 29 sierpnia 2017 r. we wtorek pierwsze spotkanie modlitewne Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym po wakacyjnej przerwie. Rozpoczęcie Mszą Św. o godz. 19. Po niej spotkanie modlitewne w salce Domu Parafialnego.

  • Wspólnota  Odnowy w Duchu Świętym zaprasza 3 września 2017 r.  w godz. 19,30 – 21,00 na Wieczór Chwały. 

Ogłoszenie sołtysa

Ogłoszenie o badaniach lekarskich