Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym w Krościenku Wyżnym 12 IX – 21 XI

to forma 10-tygodniowych rekolekcji „w domu”.

Każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd…).

Cotygodniowe spotkania w kościele, które obejmują wspólną modlitwę, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna praca ze wskazanymi książkami i modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium w domu. Całość rekolekcji wieńczy modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego. Seminarium pomaga przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele.

Zapraszamy więc wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Odnowy Życia w Duchu Święty, które potrwa od 12.09.2017 – 21.11.2017 r.

Zapisy na adres mailowy odnowa.kroscienkowyzne@interia.pl, u członków Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym lub w zakrystii.

Przy okazji, adres strony internetowej Wspólnoty  na Facebooku:

https://www.facebook.com/Odnowa-w-Duchu-%C5%9Awi%C4%99tym-Chwa%C5%82a-Bo%C5%BCa-przy-parafii-w-Kro%C5%9Bcienku-Wy%C5%BCnym-1958187401129957/

plakat semin