Ogłoszenia które udało się odzyskać po „uderzeniu” pioruna w bezpośredniej bliskości kościoła.

 Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.30 – modlitwa różańcowa w intencji kierowców

Dzisiaj z racji św. Krzysztofa, odbędzie się błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Zbiórka do puszek z racji błogosławieństwa pojazdów na środki transportu dla polskich misjonarzy (MIVA Polska).

W środę o 18.30 Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – prosimy o składanie próśb i podziękowań.

Jutro w poniedziałek 25.07 przypadają imieniny ks. Jakuba Wielgosa– naszego wikariusza oraz ks. Krzysztofa Pastuszaka. Otoczmy ich modlitwą. Msza św. w ich intencji dzisiaj o godz. 9.00

W tym tygodniu wspominamy we wtorek św. Jakuba i Krzysztofa; w środę Joachima i Annę – rodziców Maryii – będziemy modlić się za naszych dziadków i babcie; W sobotę wspominamy św. Martę – patronkę naszej Siostry Marty –przełożonej i naszej organistki -wszystkich solenizantów polecamy opiece Bożej i życzymy wielu Łask Bożych.

We wtorek 2 rocznica śmierci ks. prałata Jana Szpunara o godz. 19.00 będzie również msza św. z za spokój duszy śp. Ks. Jana – zapraszam wszystkich do modlitwy i pamięci o ks. Janie – niech nie braknie naszej wdzięczności i modlitwy w Jego intencji.

Dzisiaj zegnamy siostrę Martę Lewandowską – naszą organistkę i przełożoną domu zakonnego – która przechodzi na placówkę do Kosienic oraz S. Danute Pecel – zakrystiankę – która przechodzi do Jaćmierza. Do naszej parafii przychodzą S. Cecylia Kowalczyk jako przełożona i organistka – oraz S. Elżbieta Nowak jako zakrystianka i katechetka. Bóg zapłać siostrom za ich posługę w naszej parafii.

Za tydzień będziemy żegnali ks. Pawła Mendyka – który zostaje przeniesiony na parafie do Sanoka – Fary a na jego miejsce przychodzi do naszej parafii ks. Krzysztof Zańko, dotychczasowy wikariusz z Brzozowa.