• Dzisiaj I Niedziela Miesiąca. Po każdej Mszy św. krótka Adoracja NS oraz zmiana tajemnic Różańca św. Nabożeństwo Różańcowe o godz. 15.30. Po Mszy św. o godz. 16.00 Adoracja NS do godz. 21.00, zakończona Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy do trwania przed Chrystusem Eucharystycznym.

 

  • Msze św. wieczorne w okresie wakacyjnym o godz. 19.00. Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.00 – 18.30.

 

  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 18.30.

 

  • W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 18.00. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzimy w piątek od godz. 9.00.

 

  • W ubiegłą niedzielę młodzież z naszej parafii przeprowadziła akcję pod hasłem: „Karmić się Słowem Bożym jak chlebem”. Dziękuję wszystkim młodym, którzy zaangażowali się w to dzieło, a szczególne podziękowania kieruję do darczyńców.

 

  • W poniedziałek 3 lipca przypada Święto św. Tomasza, Apostoła, a w sobotę 8 lipca wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona naszej Archidiecezji.

 

  • W czwartek 29 czerwca w Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła swoje imieniny obchodził ks. Paweł. W jego intencji modliliśmy się w czwartek wieczorem, a także w dzisiejszą niedzielę o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. z okazji Jego imienin. Ks. Pawłowi składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

  • Dzisiaj przyjechała do naszej parafii P. Dorota Kozioł, autorka książki pt. „Niedokończony portret”, o śp. ks. Michale Józefczyku. Książki to cegiełki na budowę Hospicjum w Tarnobrzegu – dzieło które rozpoczął za życia śp. ks. Michał.