• Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00, a po nabożeństwie Msza święta o godz. 16.00. Dzisiaj również I niedziela miesiąca, adoracja NS po każdej Mszy świętej. Ponieważ dzisiaj przeżywamy 12 rocznicę odejścia do Pana – do Domu Ojca św. Jana Pawła II, adoracja będzie trwała do godz. 21.37. Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „CHWAŁA BOŻA”, oraz KSM, działające przy naszej parafii poprowadzą adorację od godz. 19.30 do 21.00, do Apelu Jasnogórskiego. O godz. 21.37 adorację zakończymy śpiewem Barki i błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem. Niech ten dzień będzie dla nas kolejną okazją do duchowego przygotowania się na spotkanie ze św. Janem Pawłem II w Jego relikwiach.

 

 • Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca zmiana tajemnic różańcowych. Módlmy się za przygotowujących się do sakramentów świętych, zwłaszcza za młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

 

 • Msze św. w tygodniu o godz. 18.00, a kancelaria parafialna czynna po Mszy św. od godz. ok. 18.30 do 19.00. Prosimy, aby sprawy związane zwłaszcza z zaświadczeniami do chrztu św. załatwić w tym tygodniu.

 

 • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.

 

 • W czwartek na godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową dzieci i młodzież z naszych szkół.

 

 • W piątek o godz. 7.30 i 17.30 przed Mszą św. odprawione zostanie nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim ucałowanie relikwii Krzyża Świętego.

 

 • W tym tygodniu przeżywamy I czwartek i I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.00. Wyjazd do chorych I piątkowych byłby w piątek: Ks. Paweł i ks. Proboszcz od godz. 8.00 (wcześniej niż zwykle), ks. Jakub od godz. 9.45.

 

 • W piątek 7 kwietnia w Haczowie Odpust parafialny ku czci Matki Bożej Bolesnej.

 

 • Natomiast prosimy o zgłaszanie chorych na spowiedź przedświąteczną – tych chorych ksiądz odwiedzi w sobotę 8 kwietnia, w dniu spowiedzi parafialnej, od godz. 9.00.

 

 • Spowiedź parafialna przedświąteczna w naszej parafii w najbliższą sobotę 8 kwietnia: przed południem w godz. 9.00 – 12.00, a po południu 15.00 – 17.00. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00 i 18.00.

 

 • Za tydzień Niedziela Palmowa, rozpoczynająca uroczyste obchody Wielkiego Tygodnia. Na wszystkich Mszach św. błogosławieństwo palm. Na Mszy św. o godz.11.00 uroczyste błogosławieństwo palm z procesją.

 

 • Za tydzień na Gorzkich Żalach zbiórka na kwiaty i wystrój Bożego Grobu. Za złożone ofiary z góry składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 • Za tydzień młodzież całej naszej Diecezji spotyka się w Ustrzykach Dolnych na SMAP-ie. Ks. Paweł jako duszpasterz dekanalny młodzieży uda się z młodzieżą z naszej parafii i dekanatu na te Dni Młodych. Informacja dla wyjeżdżających: wyjazd w piątek 7 kwietnia o godz. 13.30 z pod kościoła.

 

 • Z naszej wspólnoty parafialnej odeszła w tym tygodniu ś.p. +Helena Szmyd z ul. Północnej, jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 3 kwietnia o godz. 14.00. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

 

 • Ogłoszenie o rekolekcjach dla nauczycieli. Rekolekcje odbędą się w dniach 6-8 kwietnia 2017 roku w Sanktuarium św. Michała Archanioła i bł. ks. Bronisława Markiewicza w Miejscu Piastowym. Poprowadzi je ks. prof. Tomasz Dutkiewicz z Torunia.

 

 • Za tydzień młodzież w ramach akcji „Pola Nadziei 2014”, rozprowadzać będzie kwiaty (żonkile i narcyzy) przez nich wykonane, z których dochód wesprze nasze krośnieńskie hospicjum.

 

 • W zakrystii są do nabycia baranki Wielkanocne w cenie 5 zł. i paschaliki Wielkanocne Caritas w cenie 7 zł. Ofiary z ich zakupu są przeznaczone na Caritas naszej Archidiecezji.

 

 • Jeśli byłoby to możliwe to proszę o pomoc w porządkach wokół kościoła i jego otoczeniu w środę 5 kwietnia od godz. 9.00. Generalne porządki byłyby już po świętach – przygotowujące nas do przyjęcia relikwii św. Jana Pawła II. Wtedy byłyby to porządki wokół kościoła, budynków parafialnych i w samym kościele, związane z uroczystościami relikwii, bierzmowania i I Komunii św.

 

 • W przyszłą niedzielę, 9 kwietnia 2017 roku po Mszy św. o godz. 11.00, odbędzie się spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klas III Gimnazjum, w związku z przygotowaniem do tego sakramentu. Prosimy o obecność przynajmniej jednego z rodziców.