• Dzisiaj o godz.15.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia

• We wtorek serdecznie zapraszamy na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. do Domu Katechetycznego wszystkich zainteresowanych włączeniem się w powstającą Grupę Odnowy w Duchu Świętym.

• W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30. W środę również Święto katedry św. Piotra – będziemy modlić się za Ojca Świętego Franciszka.

• Dzisiaj III niedziela miesiąca składka na kościół. Najbliższe składki będą zbierane na zapłacenie pierwszych rachunków za gaz w kościele i części rachunku z Domu Parafialnego oraz za naprawę pieca. Łącznie jest to 9300 zł. Bardzo proszę o zrozumienie i ofiary na ten cel.

• Za tydzień w niedziele po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców klas III – komunijnych.

• Informacja sołtysa.