• Dzisiaj o godz. 15.30 Wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Najświętszego Sakramentu – nabożeństwo, które jest odmawiane na wzór Koronki do Bożego Miłosierdzia w Sokółce, gdzie miał miejsce cud Eucharystyczny.

 

  • W poniedziałek zapraszamy członków Akcji Katolickiej i chcących włączyć się w jej działalność na Mszę św. o godz. 17.00 i spotkanie w domu parafialnym. Przed Mszą św. o godz. 16.45 członkowie AK poprowadzą Nowennę do św. Andrzeja Boboli.

 

  • We wtorek wspominamy św. Cyryla i Metodego – patronów Europy. Serdecznie zapraszamy we wtorek 14 lutego na Mszę św. i spotkanie po Mszy św. do Domu Katechetycznego wszystkich zainteresowanych włączeniem się w powstającą Grupę Odnowy w Duchu Świętym.

 

  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 16.30.

 

  • W czwartek 16 II na godz. 17.00 – zapraszamy na Nabożeństwo przygotowujące nas do przyjęcia relikwii św. Jana Pawła II w naszej parafii. Mszy św. będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Sławomir Nowak nasz rodak. Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II – liczymy na waszą liczną obecność. Zapraszamy na to Nabożeństwo również młodzież przygotowującą się do bierzmowania. Dla uczniów Gimnazjum jest to spotkanie formacyjne, obecność obowiązkowa.

 

  • Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy wzięli udział w pielgrzymce do Komborni; harcerzom, dzieciom Bożym, ministrantom, chórowi i orkiestrze oraz wszystkim parafianom. Dziękuję również ks. wikariuszom, ks. Jakubowi i ks. Pawłowi – jemu zwłaszcza za wygłoszone Słowo Boże.

 

  • Za tydzień III niedziela miesiąca składka na potrzeby naszego kościoła. Najbliższe składki będą zbierane na zapłacenie pierwszych rachunków za gaz w kościele i części rachunku z Domu Parafialnego, oraz za naprawę pieca. Łącznie jest to kwota 9300 zł. Bardzo proszę o zrozumienie i ofiary na ten cel.

 

  • Informacja sołtysa.

 

  • Informacja z Gminy: Szanowni Mieszkańcy! W związku z przystąpieniem Gminy Krościenko Wyżne do opracowania wniosku na dofinansowanie zadania polegającego na usuwaniu azbestu i wyrobów zawierających azbest, przewidzianego do realizacji w roku 2017, wszystkie osoby zainteresowane wymianą pokryć dachowych zawierających azbest, proszone są o zgłaszanie tego faktu w tutejszym Urzędzie Gminy (pok. nr 6), do dnia 28 lutego 2017 W ramach przedmiotowego zadania pokrywane będą koszty odbioru oraz transportu i unieszkodliwienia płyt azbestowych. Dodatkowych informacji w przedmiotowej sprawie udziela Pani Agnieszka Pelczar pod nr tel: 13 43 151 90 wew. 16.