Dzisiaj ze względu na Koncert kolęd nabożeństwa o 15.30 nie będzie. Wykorzystajmy ten czas, aby udać się na śpiew kolęd  Domu Ludowym. To jeden z ostatnich akcentów Bożego Narodzenia.

Zapraszamy na KONCERT KOLĘD, który odbędzie się w sali Domu Ludowego w Krościenku Wyżnym dzisiaj o godz.  14.00.  Od godz.13.30 będzie grała kolędy nasza orkiestra gminna.

W poniedziałek po Mszy św. o godz. 17.00   spotkanie Parafialnego Oddziału AK . Serdecznie zapraszamy do włączenia się w jego działalność.

Ponieważ nieraz z powodu pracy, czy wyjazdów, nie było rodzin w domu, a chcieliby aby ksiądz nawiedził ich dom z modlitwą, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii Lub telefonicznie do 2 II w celu indywidualnego ustalenia wizyty duszpasterskiej w ich domu. Jednocześnie bardzo serdecznie dziękujemy za życzliwe przyjęcie, za poczęstunek, wspólna modlitwę i szczere rozmowy, co powinno owocować lepszym zrozumieniem spraw i życia naszych parafian przez nas kapłanów a także zrozumieniem wielu spraw parafialnych o które pytaliście przez was. Bóg zapłać.

Wczoraj był dzień Babci a dzisiaj dzień Dziadka. Pomódlmy się za nich.

Centrum Opieki I Rozrywki dziecięcej organizuje w Domu parafialnym 28 I 2017 sobota od 10.30 Zabawę Karnawałowa dla dzieci. (wstęp 5 zł)

Turniej siatkówki o puchar ks. proboszcza odbędzie się również w sobotę od godz. 9.30 i będzie trwał do około godz. 16.30 zapraszamy na hale sportową e szkoły podstawowej do dopingowania.

Gmina Krościenko Wyżne i Gmina Miasto Krosno zawarły porozumienie w sprawie organizacji publicznego transportu zbiorowego. Na mocy tego porozumienia określone grupy mieszkańców Gminy Krościenko Wyżne mogą korzystać z ulg w opłatach za przejazdy autobusami Miejskiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Krośnie (MKS) na całym obszarze obsługiwanym przez MKS, tj. na terenie gmin: Krosno, Jedlicze, Chorkówka, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe. Ulga przysługuje:

osobom, które ukończyły 70 lat (ulga 100%),

honorowym dawcom krwi (ulga uzależniona od ilości oddanej krwi: powyżej 18 do 30 litrów – ulga 50%, powyżej 30 litrów – ulga 100%),

rencistom i emerytom (ulga 50%).

Aby skorzystać z ulgi trzeba posiadać imienną Krośnieńską Kartę Miejską (KKM) wydaną przez MKS w Krośnie.  Zainteresowani uzyskaniem imiennej KKM mogą składać wnioski bezpośrednio w Biurze Obsługi Klienta MPGK w Krośnie, ul. Fredry 1 w każdy dzień roboczy od godz. 8 do 17 albo w Urzędzie Gminy Krościenko Wyżne, w pokoju nr 8, w godzinach pracy Urzędu, telefon 13 43 151 90 wew. 23.