• Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 15.30. Modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla rodzin z naszej parafii. Nie będzie natomiast adoracji popołudniowej ze względu na awarię ogrzewania i zimno w kościele.

• W piątek 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana potocznie Trzema Królami. Zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Mędrców wszystkie grupy kolędnicze, dzieci przebrane za aniołki, pastuszków, dzieci i młodzież z naszych szkół.
10.15 – spotkanie grup:
Orszak „Anielski” – uczniowie szkół: Podstawowej i Gimnazjum w budynku szkolnym – zapraszamy wszystkich uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. Tutaj orszakowi towarzyszyć będą harcerze. Zachęcamy wszystkie dzieci czy to w strojach kolędniczych czy królewskich i liczymy, że ten orszak będzie i najliczniejszy i najbardziej rozśpiewany.
Orszak „Królewski” z koronami na głowach – budynek Plebanii – zapraszamy grupy parafialne i tych, którzy przyjdą do kościoła, zwłaszcza tych, którzy będą na parkingu, aby przyszli na plebanię. Ten orszak to również orszak dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci z Przedszkoli, Sióstr Służebniczek i z Przedszkola Samorządowego i z klas „0”. Tutaj zapraszamy również Chór Parafialny.
Orszak „Pasterzy” – Dom Ludowy – zapraszamy stowarzyszenia i grupy działające w naszej Gminie, Orkiestrę Gminną oraz mieszkańców ul. Południowej i przyległych ulic.
10.30 – wyjście orszaków „Anielskiego” spod szkoły i „Królewskiego” spod plebani.
10.40 – wyjście orszaku „Pasterzy” wraz z Orkiestrą Dętą spod Domu Ludowego ulicą Sportową.
11.00 – spotkanie orszaków przed Kościołem – Uroczysta Msza św. Po Mszy św. zapraszamy uczestników na herbatę do Domu Parafialnego i zakończenie Orszaku. Bardzo proszę członków Akcji Katolickiej o pomoc w zorganizowaniu m.in. ciepłej herbaty dla uczestników orszaków.

• Po każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Można będzie je nabyć przed wejściem do kościoła, rozprowadzać je będą nasze siostry Służebniczki. Ofiary będą przeznaczone na misje prowadzone przez Zgromadzenie SS. Służebniczek.

• Za tydzień 8 stycznia, będziemy obchodzić święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Z uwagi na Uroczystość Trzech Króli i wizytę duszpasterską nie udamy się do naszych chorych. Gdyby ktoś był w pilnej potrzebie prosimy o kontakt i wtedy ksiądz przyjedzie.

• W Uroczystość Trzech Króli składka przeznaczona na misje, a dzisiejsza na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Na stoliku przy prasie wyłożone są kalendarze seminaryjne – można je nabyć za dobrowolną ofiarę.

• Plan Wizyty Duszpasterskiej:

2 I 2017 poniedziałek od godz. 15.00
ks. Proboszcz: ul. Wójtowska 3, 5 oraz ul. Północna od nr 256 do 286 (parzyste)
ks. Paweł: ul. Północna 309 do 367 (nieparzyste)
ks. Jakub: ul. Wąska od nr 60 do 96 (parzyste) oraz 85 do 51 (nieparzyste)

3 I 2017 wtorek od godz. 15.00
ks. Proboszcz: ul. Północna 292 do 350
ks. Paweł: ul. Północna 371 do 429
ks. Jakub: ul. Wąska od 47 do 3

4 I 2017 środa od godz. 15.00
ks. Proboszcz: ul. Północna 346 do 396
ks. Paweł: ul. Północna 433 do 461 oraz ul. Żwirowa
ks. Jakub: ul. Wąska 1 i 5 oraz Mostowa 2, 6, 7, 9, 5/1 i 5/2 oraz ul. Sportowa i początek
ul. Południowej 5, 7, 9.

5 I 2017 czwartek od godz. 15.00
ks. Proboszcz: ul. Północna od nr 402 do 416 i ul. Marynkowska od 18 do 50
ks. Paweł: ul. Północna 463 do 471, ul. Marynkowska 16 do 12 oraz ul. Wisłocza 52 do 36
ks. Jakub: ul. Południowa 11 do 91

7 I 2017 sobota od godz. 9.00
ks. Proboszcz: ul. Marynowska od 52 do 90 (parzyste) oraz od 97 do 45 (nieparzyste)
oraz ul. Południowa od nr 2 do 20.
ks. Paweł: ul. Wisłocza 34 do 2, ul. Marynkowska 11 do 41 oraz numery 4 i 9
ul. Kopalniana
Ks. Jakub: ul. Południowa 97 do 243