Dzień Wszystkich Świętych dla rodzin osób które odeszły w tym roku jest czasem szczególnym. Więcej jest w nim łez niż zazwyczaj. Właściwie – zawsze tego dnia na czyjejś twarzy pojawiają się łzy. Smucą się nie tylko ci, którzy kogoś bliskiego stracili w ostatnich miesiącach, poważnieją nawet Ci którzy na co dzień o śmierci nie myślą. A przecież 1 listopada to tak naprawdę radosne święto. Wspominamy tych, którzy oglądają oblicze Boga, zasiadając wśród Jego świętych. Skoro tego dnia czcimy wszystkich świętych znanych i nieznanych z imienia – wierzymy, że wśród nich są i nasi najbliżsi zmarli, a jeśli jeszcze nie to przecież maja nas tutaj na ziemi z naszymi modlitwami, dobrymi uczynkami, ofiarowanymi Mszami św. , komunia św. oraz odpustami…

Zmarli z naszej parafii w 2016

 

 1. + Zofia Żywiec
 2. + Stanisław Czyżowski
 3. + Nataniel Sekut
 4. + Janusz Lorens
 5. + Wiesława Pyzia
 6. + Mieczysław Lorens
 7. + Jan Podkul
 8. + Maria Szmyd
 9. + Stanisława Frydrych
 10. + Daniel Zajdel
 11. + Zofia Marszałek
 12. + Helena Lorens
 13. + Emilia Frydrych
 14. + Maria Filar
 15. + Helena Prajsnar
 16. + Zdzisław Żywiec
 17. + Czesław Bargiel
 18. + Ryszard Nawrocki
 19. + Wacław Janik
 20. + Stanisław Niemiec
 21. + Cecylia Pelczar
 22. + Władysława Jurczak
 23. + Anna Michna
 24. + Władysław Żywiec
 25. + Nataniel Wagner
 26. + Emilia Tomkowicz
 27. + Stanisława Czekańska
 28. + Bronisław Glazar
 29. + Adela Żywiec
 30. + Bronisława Lorens
 31. + Mirosław Chłap
 32. + Stanisław Jaracz
 33. + Adam Lenik
 34. + Bronisława Wójcik
 35. + Emilia Lorens
 36. + Tadeusz Pelczar