• Kościół obchodzi dzisiaj Niedzielę Misyjną, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. W ten sposób chcemy przypomnieć sobie polecenie Jezusa wstępującego do Nieba, by nieść Ewangelię wszystkim ludziom. To polecenie zobowiązuje każdego z nas. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek po Mszach św. przeznaczona będzie na Papieskie Dzieła Misyjne. Dzisiejszy Różaniec o godz. 15.3o w intencji misji i misjonarzy. Szczególnie pamiętajmy o naszym misjonarzu ks. Franciszku Filarze pracującym w Kostaryce.
 • Msze św. codziennie o godz. 17.oo. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.
 • W tym tygodniu Różaniec poprowadzą: poniedziałek – klasa V b SP, wtorek – klasa IV a SP, środa – klasa IV b SP, czwartek – Różaniec Misyjny (w różnych językach) KSM, w piątek – Krąg św. Maksymiliana, w sobotę – Dzieci Boże.
 • Dzisiaj w naszym kościele od godz. 14.oo rozpocznie się Dzień Wspólnoty Ruchu Światło Życie – Domowego Kościoła z Rejonu Krośnieńskiego. O godz. 16.oo członkowie Domowego Kościoła wraz ze swoimi kapłanami, którzy prowadzą Kręgi Rodzin będą sprawować Uroczystą Eucharystię, a następnie spotykać się zarówno w Domu Parafialnym jak i w kościele. Serdecznie zapraszamy.
 • W środę nowenna do MBNP wraz z Nabożeństwem Różańcowym.
 • W poniedziałek 24 X wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana naszej Archidiecezji, zapraszamy do modlitwy członków Dzieła Pomocy Powołaniom. W piątek 28 X przypada święto św. Szymona i Judy Tadeusza, Apostołów.
 • Przypominamy, że młodzież naszej parafii z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży rozprowadza znicze cmentarne. Środki zebrane w ten sposób posłużą na realizację celów statutowych Stowarzyszenia i na potrzeby naszej młodzieży. Zachęcamy, aby w ten sposób wesprzeć młodzież naszej parafii.
 • Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.oo-18.3o.
 • Zbliża się listopad – miesiąc modlitwy za zmarłych. Wypominki, czyli prośbę o modlitwę za wymienionych zmarłych, można składać w zakrystii. Prosimy o uporządkowanie w tym tygodniu grobów naszych zmarłych.
 • Tydzień temu w całej Polsce odbywało się liczenie frekwencji wiernych na Mszach św. oraz przystępujących do Komunii świętej. W naszej parafii było łącznie 1537 wiernych od 8 roku życia, a do Komunii św. przystąpiło 507 osób. Daje to około 34 % frekwencję na Mszy św. niedzielnej.
 • Bóg zapłać za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia – Żywy Pomnik św. Jana Pawła II, złożono łącznie ponad 3000 zł.
 • Nie udało się wczoraj zrobić porządków przed Odpustem parafialnym przy kościele i budynkach parafialnych ze względu na pogodę. Zdaję sobie sprawę, że są również teraz porządki na cmentarzu, ale gdyby była pogoda i dało się jakoś pogodzić porządki na cmentarzu to bardzo proszę o przyjście w sobotę na godz. 8.3o – może przynajmniej uda się zrobić część porządków, prosił bym również o co najmniej 2 ciągniki z przyczepkami do wywożenia śmieci.