• Dzisiaj o godz. 15.3o Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy członków Róż Różańcowych do wspólnej modlitwy.
 • Msze św. codziennie o godz. 17.oo. Po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe. Zapraszamy do modlitwy szczególnie dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca.
 • W tym tygodniu Różaniec poprowadzą: poniedziałek – klasa II c Gimnazjum, wtorek – klasa III a Gimnazjum, środa – klasa III b Gimnazjum, czwartek – klasa III c Gimnazjum, w piątek – KSM, w sobotę – Dzieci Boże.
 • W środę nowenna do MBNP wraz z Nabożeństwem Różańcowym.
 • W czwartek 13 X przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, a w sobotę 15 X wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy.
 • Dzisiaj 9 X odbywa się Pielgrzymka młodzieży do Przemyśla na Dzień Papieski. Ks. Paweł udał się z młodzieżą z naszej parafii i dekanatu do katedry przemyskiej.
 • Dzisiaj Dzień Papieski – uczniowie naszej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II zbierają ofiary do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – żywy pomnik św. Jana Pawła II. Ofiary są przeznaczone na stypendia dla uczniów z biednych rodzin.
 • Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny.
 • Od przyszłej niedzieli młodzież naszej parafii z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży będzie rozprowadzać znicze cmentarne. Środki zebrane w ten sposób posłużą na realizację celów statutowych Stowarzyszenia i na potrzeby naszej młodzieży. Zachęcamy, aby w ten sposób wesprzeć młodzież naszej parafii.
 • Zbliża się listopad. Postarajmy się w miarę możliwości i sprzyjającej pogody o porządki na cmentarzu, aby nie zostawiać tej pracy na ostatnią chwilę. Natomiast porządki przy kościele i w jego otoczeniu związane z Odpustem Parafialnym zaplanowane są na dzień 22 października. Prosimy aby tak zaplanować ten czas , by przyszła większa liczba osób, ponieważ tych prac będzie sporo.
 • Kancelaria parafialna czynna codziennie z wyjątkiem niedziel i świąt w godz. 18.oo-18.3o.
 • W związku z nieobecnością ks. Proboszcza oraz wyjazdem ks. Proboszcza i ks. Pawła z uczniami SP na Pielgrzymkę do Częstochowy, poza parafią zostaną odprawione następujące int. Mszy św.: poniedziałek – +Stanisław Niemiec int. Zarządu i pracowników Krośnieńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, czwartek – +Emilia Tomkowicz int. ucz. pogrzebu i +Anna Michna int. ucz. pogrzebu.
 • Z naszej wspólnoty odszedł ś.p. Adam Lenik z ul. Południowej.  Zmarła także ś.p. Bronisława Wójcik z ul. Południowej, jej pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.oo. Polećmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczne odpoczywanie…