• Dzisiaj o 15.30 nabożeństwo w intencji młodzieży do bierzmowania z klas III gimnazjum, która będzie przeżywać swoje rekolekcje. Zapraszamy zwłaszcza ich oraz ich rodziny do wspólnej modlitwy.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjalnych z naszej parafii.
  • Dzisiaj w naszej parafii będzie gości ks. Władysław Dubiel z parafii Pełkinie – Wygarki koło Jarosławia wraz z parafianami. Głosi kazania i prosi o wsparcie budującego się kościoła w tamtejszej parafii. Po Mszach św. członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary do puszek.
  • W środę nowenna do MBNP o godz. 17.30.
  • W czwartek święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Odpust w parafii św. Ducha w Krośnie (u Ojców Michalitów).
  • Tydzień była temu III niedziela miesiąca i ofiary były przeznaczone na wycinkę drzew na cmentarzu. Złożono 4346 zł. Dzisiaj ofiary sa przeznaczone na Radio Diecezjalne Fara.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca i początek nabożeństw różańcowych. Msze św. w październiku codziennie o godz. 17.00, a po Eucharystii nabożeństwo różańcowe. Zapraszamy szczególnie do modlitwy dzieci i młodzież, grupy parafialne oraz członków Róż Żywego Różańca
  • Zaproszenie na wieczór Miłosierdzia do Krosna – parafia Bożego Miłosierdzia – 29 IX 2016 godz. 18.00 Wspólna eucharystia –a potem wieczór uwielbienia. Oprawę muzyczną poprowadzi   chór z naszej parafii.
  • Prośba pana dzielnicowego.
  • W odpowiedzi na apel Ojca Świętego Franciszka i włoskiej Caritas o modlitwę i pomoc dla ofiartrzęsienia ziemi we Włoszech, w przyszła niedzielę zbiórka do puszek dla poszkodowanych.