• Wychodząc naprzeciw potrzebie codziennej odnowy miłości w małżeństwie, rodzinie i w relacji do Pana Boga, ks. Paweł zaprasza wszystkich małżonków z parafii i nie tylko,  do przeżycia Małżeńskiego Dnia Skupienia. Odbędzie się on w Sanktuarium Matki Bożej Pięknej Miłości w Polańczyku. Dzień Skupienia wraz z ks. Pawłem poprowadzi ks. Maciej Skrzypski współzałożyciel charyzmatycznej wspólnoty Miłości Miłosiernej w Polańczyku. Małżonkowie będą mieli możliwość wysłuchania konferencji, będzie czas na wspólną modlitwę jak i indywidualną, spowiedź jak i również czas na dialog małżeński i rekreacje. Dzień Skupienia zakończy się Adoracją Najświętszego Sakramentu oraz modlitwami uwielbienia i wspólną Eucharystią z licznie gromadzącymi się w sanktuarium wiernymi przyjeżdżającymi z dalekich stron na tamtejszy wieczór uwielbienia. Wyjazd 17 września ok. godz 9 rano, planowany powrót ok. godz. 23. Zapisy i więcej informacji w zakrystii, bądź bezpośrednio u ks. Pawła. Zachęcamy do skorzystania z tej okazji. Nie ważne ile lat jesteście po ślubie. Pozwól Bogu działać w swoim małżeństwie. Nie zmarnuj tego czasu!trójkat malzenski